بازی

شرکت Square Enix از بازی‌های حاضر در Tokyo Game Show رونمایی کرد

شرکت Square Enix از بازی‌های حاضر در Tokyo Game Show رونمایی کرد

چیز زیادی تا شروع رویداد سالانه Tokyo Game Show باقی نمانده است و به‌نظر می‌رسد که بازی‌های زیادی در این مراسم حاضر خواهند بود.

کمپانی اسکوئر انیکس (Square Enix) از لیست بازی‌های خود در رویداد Tokyo Game Show 2022 رونمایی کرد که از 24 تا 27 شهریور (15 تا 18 سپتامبر) برگزار می‌شود. چندین بازی آینده این شرکت مانند Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion، Forspoken، Star Ocean: The Divine Force، Romancing SaGa -Minstrel Song- Remastered و Valkyrie Elysium در طول نمایشگاه قابل تجربه خواهند بود.

بازی‌های اصلی و مهم‌تر مانند Final Fantasy 16 و Final Fantasy 7 Rebirth در این لیست دیده می‌شوند، اما احتمالا نباید شاهد دموی قابل بازی از این عناوین باشیم. این بدین معناست که نهایتا شاهد یک تریلر جدید از این دو بازی خواهیم بود.

تبلیغات

بازی Final Fantasy 16 ممکن است جزئیات جدیدی دریافت کند، زیرا نائوکی یوشیدا (Naoki Yoshida)، تهیه کننده بازی، قول داده بود که تریلر جدیدی از بازی در پاییز امسال منتشر خواهد شد. از نظر جدول پخش زنده، اسکوئر انیکس برنامه نسبتا سنگینی دارد. همه استریم‌ها در یوتیوب، توییچ پخش خواهند شد. برای مشاهده لیست عناوین و برنامه پخش زنده، از سایت رسمی اسکوئر انیکس در این لینک بازدید کنید.

اخیرا حضور کپکام (Capcom) و کونامی (Konami) هم در این مراسم تایید شد. باید دید این دو کمپانی ژاپنی چه چیزهایی برای ارائه کردن دارند.

بهزاد سالمی❾❻︵✎﹏ȏṃıԀmahdi12345متینافسر جنگ نرم سونیmeysambEmperor Nima ShamsKurosBlackCityStar Fireo0ashil0oM.MTAlbertAQUARIUS

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا