بازی

شرکت Tencent بخشی از سهام هلدینگ یوبی سافت را خریداری می‌کند

شرکت Tencent بخشی از سهام هلدینگ یوبی سافت را خریداری می‌کند

شرکت فرانسوی یوبی سافت (Ubisoft) از همکاری بزرگ استراتژیک خود با کمپانی چینی تنسنت (Tencent) خبر داد.

شرکت تنسنت قرار است 49.9 درصد از سهام اقتصادی را با 5 درصد از حق رای در Guillemot Brothers Limited، شرکت هلدینگ بنیانگذاران یوبی سافت، به دست آورد. سرمایه‌گذاری کمپانی تنسنت در Guillemot Brothers Limited بالغ بر 300 میلیون یورو (297 میلیون دلار) است.

همچنین یوبی‌سافت به تنسنت اجازه داده است تا سهام مستقیم خود در نشر آی‌پی Assassin’s Creed را از 4.5 درصد به 9.99 درصد از سرمایه افزایش دهد. این سهمی است که نمی‌تواند برای یک دوره هشت ساله افزایش یابد. یوبی‌سافت می‌گوید همکاری با تنسنت، توسعه‌ی عناوین موبایلی از چندین فرنچایز اصلی و عرضه‌ی چندین عنوان PC این شرکت در چین را پوشش می‌دهد.

مالکیت و حاکمیت یوبی‌سافت در این قرارداد جدید با تنسنت تغییری نکرده است و خانواده گیلموت کنترل و اداره Guillemot Brothers Limited را در دست خواهند داشت.در ماه آوریل امسال گزارش شد که چند شرکت سهامی خاص علاقه‌مند به خرید یوبی‌سافت هستند. در ماه می نیز ادعا شد که خانواده Guillemot در حال بررسی همکاری با یک کمپانی سهام خصوصی برای خرید شرکت است.

تبلیغات

یوبی سافت در تاریخ 19 شهریور (10 سپتامبر) یک رویداد بزرگ را برگزار خواهد کرد که با محوریت معرفی کامل بازی Assassin’s Creed Mirage خواهد بود که اخیراً اطلاعاتی از آن فاش شده است. همچنین در گزارشی ادعا شده است که در رویداد مذکور، از چند بازی جدید از سری Assassin’s Creed رونمایی می‌شود.

تاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا