بازی

شورانر HBO: بازی The Last of Us بهترین روایت در تاریخ گیمینگ را دارد

شورانر HBO: بازی The Last of Us بهترین روایت در تاریخ گیمینگ را دارد

چندین دهه می‌شود که متوجه شده‌ایم اقتباس تلویزیونی و سینمایی از بازی‌های ویدیویی به هیچ عنوان ماموریتی آسان نیست. اگرچه تعداد انگشت‌شماری اقتباس موفق مانند Arcane و Sonic وجود دارد، اما تعداد غیرقابل شمار شکست‌ها باعث می‌شوند تا آثار موفق چندان به چشم نیایند. بازی‌ها به گونه‌ای طراحی می‌شوند که تجربۀ آن‌ها سرگرم‌کننده و لذت‌بخش باشد و تزریق یک روایت ظریف و جذاب به آن‌ها، کاری چالش‌برانگیز است.

دست‌اندرکاران سریال The Last of Us، از اعضای ارشد ناتی داگ (Naughty Dog) گرفته تا شورانر HBO، همگی باور دارند اثری را خلق کرده‌اند که در دستۀ اقتباس‌های موفق قرار می‌گیرد. شورانر سریال The Last of Us، کریگ مازین (Craig Mazin) در گفت‌وگویی با وبسایت Empire اذعان داشت که The Last of Us بهترین روایت در تاریخ بازی‌های ویدیویی را دارد:

تبلیغات

این یک تصمیم راحت، مستقیم و ساده محسوب می‌شود: این بهترین روایت در بازی‌های ویدیویی است. همه چیز در این اثر انسانی و افتاده است و هیچ اتفاق فرا انسانی‌ و عجیبی رخ نمی‌دهد. بازی تجربه‌ای را به شما ارائه می‌دهد که مانندش را ندیده‌اید و باید بگویم که من از سال 1977 بازی‌های ویدیویی را تجربه کرده‌ام.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا به نظر شما The Last of Us بهترین روایت تاریخ صنعت گیم را دارد؟

? am i mehdiناتی گادیوهانA.k_RockDeleted accountscorpiones🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉BehzaaadParham_ShTlou part 2 game of the centurylevineVisible bearded manAlirezaOutlaw23امیرPARASITE EVE 2red-eyed Banished Knightgod of warHahaشیرینی پزی امامیmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا