هاست پرسرعت
بازی

شیگرو میاموتو دوست ندارد با اسپیلبرگ مقایسه شود

شیگرو میاموتو دوست ندارد با اسپیلبرگ مقایسه شود

شیگرو میاموتو (Shigeru Miyamoto)، رئیس نینتندو و خالق Super Mario Bros، از طرفداران می‌خواهد که او را اسپیلبرگ (Spielberg) صنعت بازی خطاب نکنند.

تبلیغات

این یک حقیقت غیرقابل انکار است که میاموتو و اسپیلبرگ، هر دو در حیطه کاری خود اسطوره هستند. در واقع، میاموتو به طور مداوم به عنوان “اسپیلبرگ بازی‌های ویدیویی” خطاب می‌شود. این لقب از سال 1999 روی شانه‌های میاموتو سنگینی می‌کند. با این حال، این بازی‌ساز در یک مصاحبه جدید با GameSpot، توضیح داد که چرا آنچنان خواهان این تعریف نیست. میاموتو در پاسخ به این سوال که در مورد مقایسه نینتندو با دیزنی چه احساسی دارد، می‌گوید:

همانطور که شما گفتید، من را اسپیلبرگ دنیای بازی نیز می‌نامند، اما من واقعا این لقب را دوست ندارم. من میاموتو هستم. میاموتو میاموتو است و نینتندو نینتندو است. با این حال، احساس افتخار می‌کنم که با دیزنی مقایسه می‌شوم. دیزنی برای خانواده‌هاست، درست مثل ما و احساس می‌کنم که این مقایسه، یک احساس اطمینان برایشان ایجاد می‌کند.

من صرفا در تفسیر منظور واقعی میاموتو از کلمه «اطمینان» استفاده می‌کنم، اما به نظر می‌رسد که او می‌گوید فیلم‌های دیزنی منبع آرامشی برای مردم هستند و احساس می‌کند که نینتندو نیز چیز مشابه‌ای را ارائه می‌دهد. میاموتو ادامه داد:

من احساس می‌کنم که نینتندو در صنعت بازی‌های ویدیویی به اعتبار خاصی رسیده است و معمولا بازی‌های ویدیویی با اطمینان خاطر به هواداران، رابطه خوبی ندارند. نینتندو فقط با بازی‌های ویدیویی ارتباط دارد و این واقعیت که نینتندو با دیزنی مقایسه می‌شود، واقعا به من [اطمینان] می‌دهد که ما به نقطه‌ عطفی رسیده‌ایم و می‌توانیم نینتندو را به مفهوم اطمینان هواداران نزدیک کنیم. بنابراین این چیزی است که من احساس می‌کنم توانستیم به آن برسیم و از آن خوشحالم.

ننه آشوبMincraftچشم بصیرتامیر حسینCirilla RiannonSepehrA.OffAlireza🤘Mohsenj74Xbox GamerEzio Auditore da FirenzeS Ghost of Sparta

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا