بازی

ظاهر متفاوت کریس همسورث در نخستین تصاویر از پیش درآمد Mad Max

ظاهر متفاوت کریس همسورث در نخستین تصاویر از پیش درآمد Mad Max

کریس همسورث که به زودی فیلم Thor: Love and Thunder را بر پرده سینما خواهد داشت، در پیش درآمد Mad Max به نام Furiosa از ظاهر کاملاً متفاوتی برخوردار است.

فیلم Mad Max: Fury Road با اکران در سال 2015 به چنان موفقیتی دست یافت که کمتر کسی می‌توانست آن را پیش بینی کند. اثری که شخصتی تاثیرگذار تحت عنوان فیوریوسا با هنرنمایی شارلیز ترون (Charlize Theron) را وارد این فرنچایز کرد.

جرج میلر (George Miller) از آن زمان تاکنون قصد داشت تا فیلمی فرعی از این مجموعه با محوریت شخصیت فیوریوسا خلق کند. اثری که پیش از Fury Road جریان داشته و به دوران جوانی شخصیت فیوریوسا بپردازد. آنیا تیلور-جوی (Anya Taylor-Joy) در این فیلم پیش درآمد ایفاگر نقش این شخصیت خواهد بود که پیشتر توسط شارلیز ترون نقش آفرینی شده بود.

یکی دیگر از بازیگران نام آشنای این پروژه سینمایی کریس همسورث (Chris Hemsworth) می‌باشد؛ کسی که تاکنون اطلاعاتی حول محور نقش او منتشر نشده است. با این حال طبق تصاویر جدیدی که از پشت صحنه فیلم Furiosa منتشر شده است، می‌توانیم نگاهی به شخصیت همسورث و ظاهر کاملاً متفاوت او داشته باشیم. کسی که طبق این تصاویر ممکن است به عنوان شخصیت شرور این فیلم شناخته شود.

ظاهر متفاوت کریس همسورث در نخستین تصاویر از پیش درآمد Mad Max
ظاهر متفاوت کریس همسورث در نخستین تصاویر از پیش درآمد Mad Max

جرج میلر درباره این داستان جدید از دنیای Mad Max اعلام کرده که:

زمانی که کار ساخت ما تمام شود، شما را نسبت به داستان و دنیای فیوریوسا مطلع خواهم کرد. اثری که بخشی از دنیای Fury Road بوده و ما نسبت به آن بسیار هیجان‌زده هستیم. یکی از بزرگ‌ترین تفاوت‌های فیلم جدید با اثر سال 2015 مربوط به بازه زمانی می‌شود. Mad Max: Fury Road در طی 3 روز و 2 شب به وقوع پیوست، در حالی که Furiosa در طی بازه‌ای 15 ساله روایت خواهد شد!

داستان Furiosa روایت‌گر زمانی است که این شخصیت از سرزمین مادری خود توسط عده‌ای موتورسوار ربوده شده و به قلعه جو جاودان برده می‌شود. جایی که میزبان نبرد دو رهبر ستمگر بوده و حال فیوریوسا باید بتواند از این مهلکه جان سالم به در ببرد.

فیلم Furiosa برای اکران در تاریخ 24 مه 2024 (4 خرداد 1403) در نظر گرفته شده است.

منبع: مووی‌وب

Mehran.Baah1372meysambمرد بدون نامJonah hex

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا