هاست پرسرعت
بازی

عبور تعداد بینندگان سریال The Last of Us از خاندان اژدها

عبور تعداد بینندگان سریال The Last of Us از خاندان اژدها

گروه نیلسن در جدیدترین به‌روزرسانی خود از فهرست ۱۰ سریال برتری که از نظر تعداد دقایق تماشا شده‌ی آن در میان تمام قسمت‌های پخش شده در طول یک هفته بیشترین آمار را در اختیار دارند، عملکرد بسیار خوب سریال The Last of Us از شبکه HBO را بازتاب داده که هم‌اکنون با عبور از مرز ۸۳۷ میلیون دقیقه استریم توسط بینندگان بالاتر از House of the Dragon پربیننده‌ترین سریال حال حاضر این شبکه است.

The Last of Us موفق شده تا با ثبت این آمار در جایگاه ششم پربیننده‌ترین سریال‌های حال حاضر جهان قرار بگیرد. این آمار با درنظرگرفتن اینکه در دوره جمع‌آوری داده‌ها برای آخرین به‌روزرسانی این فهرست تنها دو قسمت از این سریال پخش شده بود، بیشتر مورد توجه قرار خواهد گرفت.

ددلاین گزارش داده که سریال خاندان اژدها در دوره مشابهی از سال ۲۰۲۲ که دو قسمت از این سریال پخش شده بود ۷۴۱ میلیون دقیقه استریم را به ثبت رسانده بود.

رینیرا تارگرین در سریال House of the Dragon (خاندان اژدها)

از طرفی سرویس استریم دیزنی پلاس نیز موفق شده تا با پخش سریال Bluey به فهرست ۱۰ سریال برتر این هفته وارد شود. بااین‌حال سایر جایگاه‌های این فهرست در اختیار آثر پخش شده از سرویس استریم نتفلیکس قرار گرفته است. سریال Ginny & Georgia که ۱۰ قسمت از آن پخش شده با ثبت ۱۸۰۴ میلیون دقیقه استریم از این حیث بالاترین جایگاه را در اختیار دارد.

آمار بینندگان سریال The Last of Us قسمت به قسمت افزایش یافته و طبق آخرین آمارها تاکنون ۲۲ میلیون بیننده را در آمریکا به خود جذب کرده است. افزایش بینندگان این سریال با تحسین مستمر منتقدان و استقبال طرفداران همراه شده تا مقامات HBO را برای تمدید فصل دوم آن ترغیب کند. فصل دوم این سریال اقتباسی از The Last of Us Part II خواهد بود.

در پایان نظرات خود را در اینباره با gsxr و سایر کاربران در میان بگذارید.


مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا