بازی

عدم علاقه امیلیا کلارک به حضور در سریال اختصاصی جان اسنو

عدم علاقه امیلیا کلارک به حضور در سریال اختصاصی جان اسنو

ساخت دنباله سریال Game of Thrones با تمرکز بر روی شخصیت جان اسنو تایید شده است، با این حال نباید برای بازگشت امیلیا کلارک منتظر باشیم.

شبکه HBO با ساخت سریال‌های مختلف در حال گسترش دنیای Game of Thrones می‌باشد. در تابستان امسال شاهد پخش سریال House of the Dragon با محوریت خاندان تارگرین‌ خواهیم بود که به وقایع جنگ داخلی این خاندان و “رقص اژدهایان” پرداخته می‌شود.

با این حال خبر شوکه‌کننده چند وقت اخیر، ساخت سریالی حول محور جان اسنو و هنرنمایی کیت هرینگتون (Kit Harington) می‌باشد که به وقایع پس از سریال GOT و تبعید او به آن سوی دیوار خواهد پرداخت.

در این سریال قطعاً شاهد بازگشت برخی از شخصیت‌های محبوب مجموعه اصلی خواهیم بود و یکی از گزینه‌های احتمالی بازگشت دنریس تارگرین با هنرنمایی امیلیا کلارک (Emilia Clarke) بوده است. در حالی که در فصل هشتم GOT شاهد کشته شدن او به دست جان اسنو بودیم، برخی از طرفداران این فرنچایز احتمال دادند که دنریس در غالب یکسری فلش‌بک در این مجموعه جدید حضور داشته باشد و حتی شاید که شاهد زنده شدن او باشیم.

با این حال در مصاحبه با خبرگزاری بی‌بی‌سی، زمانی که نسبت به بازگشتش در این مجموعه جدید صحبت شد؛ وی اعلام کرد که:

خیر، علاقه‌ای به حضور در این مجموعه ندارم.

کلارک پیشتر از جمله کسانی بود که ساخت سریال اختصاصی جان اسنو را تایید کرده و اظهار داشت که ایده ساخت این مجموعه توسط خود هرینگتون ارائه شده است.

او درباره این موضوع با من صحبت کرده بود. موضوعی که می‌دانم ساخت آن به جریان افتاده است. هر آن چه که در آینده از سریال اختصاصی جان اسنو مشاهده می‌کنید، توسط خود شخص کیت هرینگتون ایده‌پردازی شده است.

علی‌رغم این که امیلیا کلارک از عدم بازگشتش به این مجموعه خبر داده است، اما می‌توانیم منتظر حضور باقی شخصیت‌های سریال Game of Thrones باشیم. شخصیت‌هایی که تحت یک مقاله در اینجا به آن‌ها اشاره شده و می‌توانید آن را مطالعه نمایید.

سریال اختصاصی جان اسنو هنوز هیچ تاریخ پخشی از سوی شبکه HBO دریافت نکرده و باید برای انتشار اطلاعات بیشتر منتظر بمانیم. تا آن زمان می‌توانید برای پخش سریال House of the Dragon از تاریخ 21 اوت (30مرداد) آماده شوید.

منبع: مووی‌وب

Rezag1Aloy versusیوهانmeysambInvisible bearded user

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا