بازی

عروسی خونین در تریلر قسمت پنجم سریال House Of The Dragon

عروسی خونین در تریلر قسمت پنجم سریال House Of The Dragon

به تازگی تریلری برای قسمت پنجم سریال House Of The Dragon منتشر شده که نوید یک عروسی خونین را می‌دهد.

هشدار اسپويل!

سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) برای رویدادهای غیرمنتظره و خونین خودش شهرت داشت و به نظر می‌رسد که پیش‌درآمد آن یعنی سریال خاندان اژدها (House Of The Dragon) نیز این روند را ادامه داده است.

در تریلر منتشر شده برای قسمت پنجم سریال «خاندان اژدها» نوید یک عروسی خونین شبیه به سریال اصلی داده می‌شود. این تریلر، جدال و اختلاف خونینی قبل از ازدواج رینیرا تارگرین و لینور ولاریون را به نمایش می‌گذارد. این تریلر همچنین حضور مجدد لرد کورلیس و شاهزاده رینیس در کینگزلندیک را نوید می‌دهد.

قسمت پنجم سریال «خاندان اژدها» با عنوان ما راه را روشن می‌کنیم (We Light the Way) شناخته می‌شود و همانطور که در این تریلر نشان داده می‌شود، رویدادهای بسیار مهیج و آشوب‌های بسیار زیادی در این قسمت و همچنین قسمت‌های بعدی رخ خواهند داد. این تریلر را در ادامه می‌توانید مشاهده یا دانلود کنید.

تبلیغات

همانطور که در قسمت چهارم نشان داده شده بود، شاهزاده رینیرا پیشنهاد ازدواج خاندان‌های مختلف سرزمین وستروس از جمله خاندان لنیستر را رد کرده و حالا که او قصد ازدواج با پسری از خاندان ولاریون را دارد، باعث ناراحتی دیگر خاندان‌ها شده و به نظر می‌رسد که این نارضایتی باعث ایجاد آشوب در مراسم ازدواج او شده است.

البته این آشوب و خون‌ریزی در قسمت پنجم سریال «خاندان اژدها» به مقیاس قسمت نهم فصل ۳ سریال «بازی تاج و تخت» نخواهد بود. هر چند، تنش و هیجان قسمت پنجم اصلا اندک نیست و بیننده‌ها مشتاقانه منتظر رویدادهای پیش‌روی این سریال هستند.

قسمت پنجم سریال «خاندان اژدها» در تاریخ دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ از شبکه اچ‌بی‌او و سرویس آنلاین اچ‌بی‌او مکس پخش می‌شود.

منبع: اسکرین رنت

KingslayerDARKSIRENFlochamiklovاریاmeysamberenEzio Auditore da Firenzeیوهان

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا