هاست پرسرعت
بازی

عملکرد گرافیکی Hogwarts Legacy روی پلتفرم‌های مختلف چگونه است؟

عملکرد گرافیکی Hogwarts Legacy روی پلتفرم‌های مختلف چگونه است؟

با دسترسی پیش از موعد طرفداران به عنوان Hogwarts Legacy، یک کانال یوتیوب به آنالیز گرافیکی این بازی روی تمامی پلتفرم‌ها پرداخته است.

تبلیغات

کمتر از 3 روز تا عرضه رسمی عنوان Hogwarts Legacy باقی مانده است؛ با این حال، خریداران نسخه Deluxe پیش از موعد عرضه رسمی و از امروز می‌توانند به ماجراجویی در هاگوارتز بپردازند. در همین راستا، کانال یوتیوب ElAnalistaDeBits در قالب یک ویدیو به تحلیل فنی و گرافیکی این بازی در سه پلتفرم پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی همراه با سطوح مختلف گرافیکی پرداخته است.

Hogwarts Legacy روی کنسول‌های نسل نهمی در حالت Quality Mode، عملکرد مشابهی با تنظیمات گرافیکی High/Ultra روی یک PC با رزولوشن 1800p و نرخ 30 فریم بر ثانیه بدون ری تریسینگ دارد. همچنین این حالت دورنما، پوشش گیاهی، نورپردازی، کیفیت بافت‌ها و موارد دیگر را بهبود می‌دهد.

حالت Ray-Tracing Mode روی سایه و بازتاب‌ها تاثیر گذار خواهد بود؛ با این حال، به نظر می‌رسد نویزهای زیادی نیز روی بعضی از سطوح در تمام پلتفرم‌ها ایجاد می‌شود. کیفیت بافت و دورنما نیز در این حالت روی کنسول‌ها دچار افت خواهد شد.

نرخ فریم بالا در حالت‌های Balanced و Performance قابل استفاده است؛ اگرچه، تنها روی نمایشگرهای 120 هرتز می‌توانید آن‌ را فعال کنید. در بخش اجرایی نیز پلی استیشن 5 عملکرد بهتری در حالت Ray-Tracing Mode از خود نشان می‌دهد، اما در سایر بخش‌ها این ایکس باکس سری ایکس است که عملکرد بهتری دارد. لگ نیز در تمام پلتفرم‌ها وجود دارد و زمانی که سعی می‌کنید به اتاق‌های قلعه هاگوارتز بروید، بازی برای مدت کوتاهی متوقف می‌شود.

نرخ فریم در تمامی کنسول‌ها به جز ایکس باکس سری اس، محدودیتی نخواهد داشت. نسخه ایکس باکس سری اس از حالت Ray-Tracing Mode پشتیبانی نخواهد کرد و دارندگان این کنسول می‌توانند به جای آن از حالت‌های Quality، Performance و یا Balanced استفاده کنند. همچنین حالت Balanced تنها با نمایشگرهای 120 هرتزی سازگار است. لازم به ذکر است که NPCهای کمتری در نسخه ایکس باکس سری اس نمایش داده می‌شوند.

با وجود آن که مشکلات لگ می‌توانند آزار دهنده باشند، اما در مجموع می‌توان گفت Hogwarts Legacy عملکرد خوبی روی تمامی پلتفرم‌ها دارد. در ادامه می‌توانید این آنالیز گرافیکی را تماشا کنید:

دانلود 720

عنوان Hogwarts Legacy در تاریخ 10 فوریه 2023 (21 بهمن 1401) برای پلتفرم‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. نسخه پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان نیز با چند ماه تاخیر در 4 آپریل 2023 (15 فروردین 1402) و همچنین نسخه نینتندو سوییچ در 25 جولای 2023 (3 مرداد 1402) در اختیار طرفداران قرار خواهد گرفت.

Sami 227UNCLE ARTURBehzaadننه آشوبParham_Shمحمدامین حیدریPlay the bestMincraftKurosهاتی داگیHunTeR007IrNKinorasasameysambامیرAAS(بازگشته است)MMYKINGzaman80🤘Mohsenj74KratosDenuvo Hatermore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا