بازی

عکس‌های جدید Avatar: The Way of Water فزرندان جیک و نیتیری را نشان می‌دهد

عکس‌های جدید Avatar: The Way of Water فزرندان جیک و نیتیری را نشان می‌دهد

عکس‌های جدیدی که از فیلم مورد انتظار «Avatar: The Way of Water» منتشر شده است، فرزندان جیک و نیتیری را نشان می‌دهد. این فیلم 16 دسامبر اکران می‌شود.

از انتشار اولین فیلم آواتار، شاهکار جیمز کامرون (James Cameron)، سیزده سال گذشته است. طرفداران مدت زمان طولانی را برای فیلم «Avatar: The Way of Water» صبر کرده‌اند. تصاویر جدیدی که از این فیلم منتشر شده است نشان می‌دهد در دنیای آواتار هم زمان زیادی گذشته است و فرزندان جیک و نیتیری در مرکز اصلی داستان قرار گرفته‌اند.

در این عکس، از چپ به راست، سیگورنی ویور (Sigourney Weaver) در نقش کری جوان را می‌بینیم که از نتیام با بازی جیمی فلترز (Jamie Flatters) که توسط جیک مورد سرزنش قرار می‌گیرد، دفاع می‌کند. کمی دورتر لوآک با بازی بریتین دالتن (Britain Dalton) و کوچک‌ترین عضو خانواده توکتیری با بازی تیرینیتی بلیس (Trinity Bliss) که پشت سر جیک ایستاده است را می‌بینیم.

Avatar

مرتبط: جیمز کامرون کارگردانی آواتار 4 و 5 را بر عهده نخواهد داشت

در آخرین ترلیری که از این فیلم منتشر شده است، جیک می‌گوید: «هرکجا که باشیم، خانواده ما سنگر ما است.» کامرون که خود پدر پنج فرزند می‌باشد در این باره گفته است: «وقتی فیلم‌های روز ابر قهرمانی و علمی تخیلی را تماشا می‌کنم، نه صرفا مارول و دی‌سی، می‌بینم که قهرمانان این فیلم‌ها هیچ پیوند عمیقی در روابط خود تشکیل نداده‌اند. به همین دلیل با خود فکر کردم، چه میشد اگر جیک و نیتیری خانواده بزرگ‌تری داشتند؟»

با این حال، سم ورثینگتون (Sam Worthington)، که خود پدر دو فرزند می‌باشد، عنوان کرده است که بازی در نقش یک پدر منجر شد تا وی جنبه جدیدی از جیک را کشف کند. او در این باره گفته است که: «والد بودن در آموزش‌ها و تربیت‌های شما به فرزندانتان در زمان رشد آن‌ها خلاصه می‌شود. جیک در گذشته عضو نیروی دریای بوده است و حالا وارد عرصه جدیدی از زندگی خود شده است. روحیه نظامی گذشته و صلح طلبی حال حاضر او قطعا با یکدیگر برخورد خواهند کرد.»

به نظر می‌رسد «سنگر از جنس خانواده» قطعا معنای عمیق‌تری در دنیای جنگ زده فیلم آواتار 2 پیدا خواهد کرد. در کنار ورثینگتون، زوئی سالدانیا (Zoe Saldana)، استیون لانگ (Stephen Lang) و کیت وینسلت (Kate Winslet) نیز در این فیلم حضور خواهند داشت.

فیلم «Avatar: The Way of Water» در تاریخ 16 دسامبر (25 آذر) اکران خواهد شد.

منبع: کولایدر

@alistarmeysambDARKSIREN

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا