هاست پرسرعت
بازی

فرآیند ساخت بازی Horizon Call of the Mountain به پایان رسید

فرآیند ساخت بازی Horizon Call of the Mountain به پایان رسید

با اعلام رسمی استودیوی گوریلا گیمز (Guerrilla Games)، ساخت بازی Horizon Call of the Mountain چند هفته پیش از عرضه پایان یافته است.

تبلیغات

فارغ از موفقیت PS VR2 به میزانی که سونی انتظارش را دارد، احتمالاً نخستین عنوانی که اولین خریداران این محصول تجربه خواهند کرد، Horizon Call of the Mountain است. از همان ابتدا که PS VR2 معرفی شد، این نسخه از Horizon نیز پرچم‌دار عناوین آن نام گرفت. اکنون، اندکی پیش از عرضه‌ی بازی، مراحل ساخت آن به اتمام رسیده است.

استودیوی گوریلا گیمز این خبر را در صفحه‌ی رسمی توییتر خود اعلام کرد و حالا سازندگان تنها روی رفع ایرادها و تغییرات نهایی تمرکز می‌کنند و در به‌روزرسانی روز عرضه یا به‌روزرسانی‌های بعدی، این تغییرات را اعمال خواهند کرد.

این بازی اول‌شخص واقعیت مجازی که استودیوی فایر اسپرایت (Firesprite) نیز در ساختش نقش داشته است، بازیکنان را در نقش شخصیتی به نام ریاس (Ryas) قرار می‌دهد؛ عضو سابق Shadow Carja که اکنون قصد دارد عزت از دست رفته‌ی خود را بازیابد. باری دیگر شاهد مبارزات خاص این مجموعه خواهیم بود، اما این بار تأکید بیش‌تری بر صخره‌نوردی وجود دارد. همچنین، انتظار می‌رود که شخصیت اصلی دو نسخه‌ی پیشین یعنی ایلوی (Aloy)، در بازی حضور داشته باشد.

بازی Horizon Call of the Mountain همزمان با هدست واقعیت مجازی PS VR2 در تاریخ 22 فوریه 2023 (3 اسفند 1401) منتشر می‌شود.

KratosKRATOSEFAN1mrMincraftامیرPorfosor🇮🇷Parham_ShTobiasMax22S Ghost of SpartaA,,shAbolfazlmeysambEzio Auditore da Firenze

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا