بازی

فردا تریلر گیم‌پلی God of War Ragnarok منتشر خواهد شد [به‌روزرسانی]

فردا تریلر گیم‌پلی God of War Ragnarok منتشر خواهد شد [به‌روزرسانی]

به نظر می‌رسد که سرانجام فردا شاهد گیم‌پلی بازی مورد انتظار پلی استیشن یعنی God of War Ragnarok در کانال گیم‌اینفورمر خواهیم بود.

به نظر می‌رسد که مجلۀ گیم‌اینفورمر (Gameinformer) در کانال یوتیوب خود تریلر گیم‌پلی 4 دقیقه‌ای وعده داده شده از God of War Ragnarok را برای فردا ساعت 19:30 به وقت تهران زمان‌بندی کرده است.

به‌روزرسانی: ویدیوی فردا (11 شهریور) به سیستم مبارزات اختصاص دارد، اما در تاریخ 15 شهریور (6 سپتامبر) ساعت 19:30 به وقت تهران ویدیوی دیگر با تمرکز بر قلمروی Svartalfheim به اشتراک گذاشته خواهد شد.

تبلیغات

همان‌طور که می‌دانید، کاور مجلۀ جدید گیم‌اینفورمر به بازی God of War Ragnarok اختصاص دارد. در این مجله می‌توانید مصاحبه با اریک ویلیامز (Eric Williams)، کارگردان بازی، را مطالعه کنید. همچنین گفت‌وگویی با اعضای ارشد سانتا مونیکا (Santa Monica) از جمله طراحان ارشد رابط کاربری، سیستم مبارزات و مراحل در شمارۀ جدید مجله گیم‌اینفورمر وجود خواهد داشت. از سوی دیگر، در مورد بازی جزئیاتی از ابزار و سلاح‌‌های کریتوس، یک قلمروی کاملاً جدید و دیده نشده که محل زندگی کوتوله‌ها است و قابلیت‌های دسترسی متعدد به اشتراک گذاشته خواهد شد.

  • ویدیو: لحظاتی از گیم‌پلی God of War Ragnarok در تریلر معرفی مجلۀ گیم‌اینفورمر
  • اطلاعاتی از ویژگی‌های جدید سیستم مبارزۀ God of War Ragnarok + تصاویر جدید

بازی God of War Ragnarok در تاریخ 18 آبان (9 نوامبر) سال جاری برای پلی استیشن 4 و 5 عرضه خواهد شد.

Msadeq361Jin sakaivahid gamerժ๏ςτ០я នτяคղցҽInvisible bearded userKRATOSEFAN1خلوت#ONLY_PS5M.MTㄒ卄乇 Ҝ几丨Ꮆ卄ㄒDARKSIRENSami 227FINNKurosmahdi12345PARASITE EVE 2Old blacksmithEmad-MartianEllie TerminatorAmir Ringomore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا