هاست پرسرعت
بازی

فروش دو برابر پلی استیشن 5 در بریتانیا طی ژانویه ۲۰۲۳ در مقایسه با ژانویه ۲۰۲۲

فروش دو برابر پلی استیشن 5 در بریتانیا طی ژانویه ۲۰۲۳ در مقایسه با ژانویه ۲۰۲۲

جدیدترین اخبار بازی طی هفته‌های اخیر بارها و بارها نشان داده‌اند که شرکت Sony با برطرف کردن مشکلات موجود در بازار سخت‌افزار، موفق به افزایش جدی سرعت تولید و عرضه‌ی پلی استیشن ۵ شد؛ به‌گونه‌ای که بالاخره به نظر می‌رسد عرضه‌ی کنسول PS5 سونی در حد و اندازه‌ی تقاضای بسیار زیاد بازار است. حالا می‌بینیم پلی استیشن 5 در بریتانیا طی ژانویه ۲۰۲۳ به فروشی تقریبا دو برابر ژانویه ۲۰۲۲ در بریتانیا رسید.

در توییت کریستوفر درینگ، سردبیر رسانه GamesIndustry می‌خوانیم: «موجودی پلی استیشن 5 به شکل انبوه و پرسرعت از راه می‌رسد. در ماه ژانویه در بریتانیا، فروش PS5 با رشد ۹۸ درصدی نسبت به همین ماه در سال قبل مواجه شد. این هفته گاد آو وار رگناروک در رتبه‌ی دوم جدول قرار گرفت. این نتیجه‌ی بالا رفتن موجودی [در فروشگاه‌ها] است».

سونی با ویدیوهای تبلیغاتی Live from PS5 و تبلیغات محیطی بزرگ در کشورهای مختلف بارها به افزایش موجودی کنسول PS5 در فروشگاه‌ها اشاره کرد؛ تا افرادی که منتظر فرصت مناسب برای خرید آسان‌تر پلی استیشن 5 بودند، متوجه شوند که اوضاع دیگر فرق کرده است. شرایط به قدری بهتر شد که موفقیت PS5 و بازی God of War Ragnarök طی سه‌ماهه‌ی پایانی سال ۲۰۲۲ میلادی، پلی استیشن را به درآمد رکوردشکنانه‌ی ۸.۷۹ میلیارد دلاری رساند. باید دید که مجموع فروش PS5 در جهان تا پایان ماه مارس سال ۲۰۲۳ میلادی به چه عددی می‌رسد.


مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا