هاست پرسرعت
بازی

فصل چهارم سریال Stranger Things رکوردهای استریم را شکست

فصل چهارم سریال Stranger Things رکوردهای استریم را شکست

همچنین گزارش‌هایی از اختلال در نتفلیکس همزمان با انتشار بخش دوم فصل چهارم سریال Stranger Things وجود دارد.

فصل چهارم سریال Stranger Things (چیزهای عجیب) یک موفقیت تجاری بی‌بدیل برای نتفلیکس بوده است. بخش اول فصل چهارم با 286.79 میلیون ساعت تماشا در اولین آخر هفته پس از انتشار، توانست تا به موفق‌ترین سریال نتفلیکس از لحاظ تعداد استریم در یک آخر هفته تبدیل شود.

بخش دوم فصل چهارم نیز این روند را ادامه داده است و با انتشار آن در این آخر هفته و با هجوم کاربران برای تماشا این سرویس دچار اختلال شد و حدود 13000 گزارش از اختلال در عملکرد سرویس نتفلیکس ثبت شده است. همچنین این فصل سریاب Stranger Things موفق به جابهجایی رکورد استریم در معیار نیلسن نیز شده است.

در یک بازه‌ی زمانی یک هفته‌ای، بخش اول فصل چهارم سریال Stranger Things حدود 7.2 میلیون دقیقه تماشا شده است. این بیشترین میزان تماشای یک سریال از زمان شروع رده‌بندی هفتگی نیلسن از سال 2020 است.

همچنین در یک بازه‌ی زمانی دو هفته‌ای این سریال به میزان 12.34 دقیقه تماشا شده است و بزرگی این دو عدد زمانی مشخص می‌شود که بدانیم هیچ اثری نتوانسته است در معیار رده‌بندی هفتگی نیلسن به عددی بزرگتر از 6 میلیون دقیقه تماشا دست یابد.

لازم به ذکر است که نیلسن فقط بینندگانی که از طریق تلویزیون و در داخل آمریکا به تماشای سریال می‌پردازند را در محاسبات خود دخیل کرده است؛ با در نظر گرفتن سایر روش‌های تماشا و همچنین بینندگان جهانی این عدد به طور فزاینده‌ای افزایش خواهد یافت.

منبع: کولایدر

no oneDARKSIRENGramy kamir_hasanpoorMehran.BaAlbertJonah hexMohsenj74reza.mhpmeysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا