بازی

فیلم جدیدی از مجموعه Saw ساخته می‌شود

فیلم جدیدی از مجموعه Saw ساخته می‌شود

کارگردان فیلم قبلی یعنی کوین گرویترت قرار است کارگردانی فیلم جدید مجموعه Saw را برعهده داشته باشد.

کارگردان کوین گرویترت (Kevin Greutert) که برای کارگردانی فیلم اره ۶ (Saw 6) شناخته می‌شود، قرار است کارگردانی فیلم جدید این مجموعه را در دست داشته باشد. کمپانی لاینزگیت و Twisted Pictures به تازگی از ساخت فیلم جدیدی از مجموعه فیلم‌های «اره» خبر داده‌اند.

این دو کمپانی، فیلم جدید «اره» را برای اکران در تاریخ ۲۷ اکتبر سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۵ آبان ۱۴۰۲) برنامه‌ریزی کرده‌اند. مارک بورگ (Mark Burg) و اورن کولس (Oren Koules) تهیه‌کنندگان این فیلم جدید هستند و در همین رابطه نیز اظهار داشتند:

ما به آنچه که طرفداران از ما می‌خواستند توجه کردیم و بسیار تلاش کردیم تا فیلم جدیدی بسازیم که طرفداران مجموعه فیلم‌های «اره» و در کل طرفداران ژانر وحشت آن را دوست داشته باشند. به همین دلیل نیز کارگردانی این اثر تازه را به کارگردان فیلم «اره ۶» یعنی کوین گرویترت واگذار کردیم. به زودی نیز اطلاعات بیشتری از این اثر آشکار خواهد شد.

تبلیغات

مجموعه فیلم‌های «اره» امروز به یک فرنچایز میلیارد دلاری تبدیل شده است و این فیلم تازه نیز دهمین فیلم از این مجموعه به شمار می‌رود و مطمئنا ساخت آن خبری خوش برای طرفداران این مجموعه به شمار می‌رود.

کوین گروترت علاوه بر کارگردانی فیلم «اره ۶»، کارگردانی فیلم اره: قسمت نهایی (Saw: The Final Chapter) را نیز برعهده داشته بود و از فیلم اصلی این مجموعه تا فیلم «اره ۶» و همچنین فیلم جیگسا (Jigsaw) سابقه فعالیت به عنوان تدوینگر را در کارنامه خود دارد.

در حال حاضر اینکه داستان دهمین فیلم از مجموعه فیلم‌های «اره» چگونه خواهد بود یا ارتباطی با نسخه‌فرعی مارپیچ (Spiral) خواهد داشت یا خیر، مشخص نشده است اما تهیه‌کننده‌های فیلم نوید اثری تازه با داستانی جذاب و تله‌های پیچیده و مهیج را داده‌اند.

منبع: ign

meysambSamadmario

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا