بازی

فیلم جدید Hunger Games بازی‌های تازه‌ای را نشان خواهد شد

فیلم جدید Hunger Games بازی‌های تازه‌ای را نشان خواهد شد

کارگردان فیلم جدید Hunger Games اظهار داشته که در این فیلم، بازی‌های جدیدی به تصویر کشیده خواهند شد.

کارگردان فیلم‌های قبلی بازی‌های گرسنگی (Hunger Games) یعنی فرانسیس لارنس (Francis Lawrence) سکان کارگردانی فیلم جدید این مجموعه به نام بازی‌های گرسنگی: تصنیف پرندگان آوازخوان و مارها (The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes) را در دست دارد.

این فیلم تازه پیش‌درآمدی برای فیلم‌های قبلی به شمار می‌رود و داستان خاستگاه شخصیت شروری به نام پرزیدنت اسنو را روایت خواهد کرد و دوران جوانی او را قبل از اینکه به رهبر پانم تبدیل شود، نشان خواهد داد. همانند فیلم‌های قبلی، این فیلم نیز اقتباسی از کتابی به همین نام است.

فرانسیس لارنس در جدیدترین مصاحبه خود در مورد فیلم «بازی‌های گرسنگی: تصنیف پرندگان آوازخوان و مارها» اظهار داشته:

این فرصت را پیدا کردم تا جنبه متفاوتی از پانم را در دوره زمانی متفاوتی برای بیننده‌ها به تصویر بکشم و این واقعا هیجان‌انگیز است. این فیلم از نظر سبک، طراحی، کاراکترها و همچنین دیدگاه داستانی متفاوت خواهد بود.

ما همه چیز از جمله منطقه ۱۲، کاپیتول و یک میدان مسابقات کاملا جدید را طراحی کردیم.

تبلیغات

فرانسیس لارنس در مورد این کتاب و نویسنده آن یعنی سوزان کالینز (Suzanne Collins) نیز گفته:

سوزان به خوبی توانسته تا بار دیگر به درون این جهان بازگردد و داستانی در مورد پیدایش این جهان را روایت کند. این کتاب و به طبع فیلم آن، پیش‌زمینه‌ای از کتنیس، پرزیدنت اسنو و تاریخچه بازی‌ها و موسیقی در این جهان را برای بینندگان به نمایش می‌گذارد.

این کارگردان در رابطه با شخصیت لوسی گری بیرد با بازی ریچل زگلر (Rachel Zegler) در این فیلم گفته:

شخصیت لوسی گری بیرد کاملا متضاد با شخصیت کتنیس از فیلم‌های اصلی است. او یک موزیسین و خواننده است و باید گفت که اسنو هرگز قبلا با چنین دختری آشنا نشده است.

با توجه به گفته‌های فرانسیس لارنس، می‌توان انتظار داشت که فیلم «بازی‌های گرسنگی: تصنیف پرندگان آوازخوان و مارها» با آثار قبلی کاملا متفاوت باشد و بیننده‎‌ها شاهد نسخه متفاوتی از پانم باشند. این فیلم برای اکران در تاریخ ۱۷ نوامبر سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲) برنامه‌ریزی شده است.

منبع: هالیوود ریپورتر

levine

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا