بازی

فیلم Joker 2 یک اثر تماماً موزیکال نخواهد بود

فیلم Joker 2 یک اثر تماماً موزیکال نخواهد بود

طبق تازه‌ترین گزارشات منترش شده، سبک موزیکال فیلم Joker 2 مشابه اثر تحسین شده A Star Is Born به کارگردانی بردلی کوپر خواهد بود.

فیلم جوکر که با بودجه 55 میلیونی در سال 2019 اکران شد، با چنان استقبال گسترده‌ای روبرو گردید که به فروش بالای یک میلیارد دلار دست پیدا کرد. به همین دلیل دنباله آن که تحت عنوان Joker: Folie à Deux شناخته می‌شود، به عنوان یکی از آثار مورد انتظار سینمای جهان در ژانر موزیکال بدل گشته است.

با این حال طبق تازه‌ترین گزارشی که خبرگزاری ورایتی منتشر کرده، ژانر موزیکال آن نباید شما را دچار اشتباه کند. زیرا یکی از عوامل فیلم تایید کرده که سبک موزیکال فیلم جوکر 2 حال و هوایی مشابه با فیلم A Star Is Born به کارگردانی بردلی کوپر (Bradley Cooper) خواهد داشت. این بدین معنا خواهد بود که در برخی از سکانس‌های محدود شاهد اجرای موسیقی توسط ستارگانی همچون واکین فینیکس (Joaquin Phoenix) و لیدی گاگا (Lady Gaga) خواهیم بود.

با توجه به نگرانی هواداران دی‌سی من باب تغییر رویه ژانر فیلم جوکر 2، این مسئله می‌تواند درک درستی از ژانر فیلم ایجاد نماید. زیرا در کنار حال و هوایی که فیلم نخست داشت، تنها در سکانس‌های محدودی شاهد اجرای موزیکال خواهیم بود که تمام مدت زمان این پروژه را در بر نخواهد گرفت.

تبلیغات

همچنین این دنباله که توسط تاد فیلیپس (Todd Phillips) کارگردانی می‌شود، افزایش قابل توجهی در بودجه خواهد داشت. زیرا شاهد بودجه‌ای 150 میلیون دلاری برای Folie à Deux خواهیم بود که در مقایسه با فیلم اول یک پیشرفت قابل ملاحظه‌ای می‌باشد.

فیلم Joker: Folie à Deux در تاریخ 4 اکتبر 2024 (13 مهر 1403) بر پرده سینماهای جهان اکران خواهد شد.

منبع: کولایدر

AlborzHulkPlayground GamesEmperor Nima Shamsاتزیو آدیتورهcrystal skyAminmeysambپسر همسایهAlbert

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا