بازی

فیل اسپنسر: Diablo، Overwatch و Call of Duty راهی گیم پس می‌شوند

فیل اسپنسر: Diablo، Overwatch و Call of Duty راهی گیم پس می‌شوند

فیل اسپنسر (Phil Spencer)، رئیس ایکس باکس، در پست جدید منتشر شده در وب‌سایت رسمی مایکروسافت اشاره کرد که این کمپانی قصد دارد بازی‌های Overwatch، Diablo و Call of Duty را به سرویس گیم پس اضافه نماید.

رئیس بخش گیمینگ مایکروسافت همچنین بار دیگر خاطر نشان کرد که سری Call of Duty در انحصار ایکس باکس نیست و روی کنسول‌های پلی استیشن نیز در دسترس خواهد بود.

فیل اسپنسر در این باره اظهار داشت:

ما قصد داریم بازی‌های محبوب شرکت اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) از جمله سری بازی‌های Overwatch، Diablo و Call of Duty را برای مشترکان سرویس گیم پس در دسترس قرار داده و این انجمن‌های بازی را توسعه دهیم. امیدوار هستیم با ارائه ارزش بیشتر به بازیکنان به رشد گیم پس ادامه داده و جذابیت آن را به تلفن‌های همراه و هر دستگاه متصل گسترش دهیم.

رئیس ایکس باکس همچنین اشاره کرد که بازی‌های اکتیویژن بلیزارد می‌توانند از طریق استریم ابری روی دستگاه‌های دیگر قابل بازی باشند.

تبلیغات

پست جدید مایکروسافت پس از بررسی نهادهای نظارتی در خصوص خرید شرکت اکتیویژن بلیزارد منتشر شد. سونی نظرات متعددی را در مورد این موضوع به نهاد نظارتی برزیل ارائه داده و در خصوص تصاحب فرنچایز Call of Duty اظهار نگرانی کرد. در مقابل، مایکروسافت می‌گوید نگرانی سونی در خصوص خرید اکتیویژن بلیزارد بی‌اساس است. مایکروسافت همچنین ادعا کرده است که سونی به منظور جلوگیری از انتشار برخی بازی‌ها روی سرویس گیم پس، به سازندگان‌ آن‌ها پول پرداخت می‌کند.

فیل اسپنسر در ادامه‌ی این پست جدید توضیح داد که مایکروسافت به تعامل با نهادهای نظارتی به صورت شفاف و با صراحت در حین بررسی خرید اکتیویژن بلیزارد ادامه خواهد داد و به سوالات دشواری که پرسیده می‌شود احترام می‌گذارد و از آن‌ها استقبال می‌کند.

رئیس ایکس باکس در بخشی از مصاحبه‌ی اخیر خود با بلومبرگ (Bloomberg) اشاره کرد که جاه‌طلبی‌های مایکروسافت در بازارهای PC و موبایل، در خرید اکتیویژن بلیزارد موثر بوده است و همچنین در قسمت دیگری از این مصاحبه اظهار داشت که مدت زمان زیادی را صرف بازی کردن نمی‌کند.

DARKSIRENAlborzPayaCastPC GAMER❾❻︵✎﹏ȏṃıԀامیر حسینTlou part 2 game of the centuryarmanSky Manکاکاسنگیهیلو ریچ کبیرmahdi12345BigArmoolSami 227El Diabloانقلابی در راه است (استارفیلد)kiaXnxxخلوتdo metr ghad darammore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا