هاست پرسرعت
شبكه اجتماعی

قابلیت تماس‌های صوتی و تصویری برای کاربران اندروید در ایکس

قابلیت تماس‌های صوتی و تصویری برای کاربران اندروید در ایکس

X (توئیتر سابق) تماس‌های صوتی و تصویری را برای کاربران iOS از اکتبر 2023 راه‌اندازی کرده بود. و اکنون این قابلیت به اندروید می‌آید.
 
یکی از مهندسان ایکس، با اکانت @enriquebrgn، این خبر را در یک پست به اشتراک گذاشته است: «تماس‌های صوتی و تصویری در X از امروز به تدریج برای کاربران اندروید عرضه می‌شود! اپ خود را به‌روزرسانی کنید و با مادرتان تماس بگیرید».
 
لیندا یاکارینو، مدیر عامل ایکس، برای اولین بار در ماه اوت گذشته عرضه قابلیت چت ویدئویی را، به عنوان بخشی از برنامه خودش و مالک این پلتفرم ایلان ماسک برای ایجاد یک اپ «همه چیز»، اعلام کرد.
 
البته قابلیت‌های ویژه‌ای همچون برقراری تماس صوتی و تصویری در درجه اول فقط برای مشترکین ممتاز در دسترس است. با این حال، همه کاربران می‌توانند از این سرویس استفاده کنند، چه کمکی به تامین مالی رویاهای ماسک بکند و چه نه (هزینه اشتراک ممتاز ماهانه ۸ دلار یا ۸۴ دلار است).

 

قابلیت تماس‌های صوتی و تصویری برای کاربران اندروید در ایکس

اگر واتس‌اپ، زوم، تیمز و اپ‌های مشابه برای شما کفایت می‌کنند، به راحتی می‌توانید قابلیت تماس را در X خاموش کنید. به تنظیمات بروید و روی حریم خصوصی و ایمنی کلیک کنید، سپس به قیمت پیام‌های مستقیم بروید. در آنجا گزینه‌ای را می‌بینید که برای فعال کردن تماس صوتی و تصویری است که می‌توانید از خاموش بودن آن مطمئن شوید.
 
از طرف دیگر، می‌توانید کنترل کنید چه کسی می‌تواند با شما در X تماس بگیرد. محدودیت‌های موجود شامل افراد در دفترچه آدرس شما، کاربران تأیید شده و افرادی است که دنبال می‌کنید. این محدودیت‌ها می‌توانند برای جلوگیری از تماس‌های ناخواسته مفید باشند، زیرا شخصی که در آن طرف خط است برای تماس با شما به شماره تلفن شما نیازی ندارد.

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا