بازی

ماد جدید Cyberpunk 2077 انحراف گلوله‌ها با کاتانا و تلپورت را به آن اضافه می‌کند

ماد جدید Cyberpunk 2077 انحراف گلوله‌ها با کاتانا و تلپورت را به آن اضافه می‌کند

یک بازی با هر وسعتی، همیشه جا برای محتویات بیشتر دارد. این موضوع برای عنوان Cyberpunk 2077 با مادهای فراوان آن نیز صدق می‌کند.

متأسفانه، هر زمان که صحبت از Cyberpunk 2077 به میان می‌آید، عرضۀ فاجعه‌آمیز آن در اواخر سال 2020 به ذهنمان خطور می‌کند. اما اوضاع از آن زمان تغییر کرده و از آن جهت که هفتۀ آینده، توسعه‌دهندۀ بازی، سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED)، می‌خواهد در جشن 20 سالگی حضورش در این صنعت، دربارۀ بازی‌های خود صحبت کند، باید منتظر ماند تا دید این شرکت چه برنامه‌هایی دارد. علاوه بر آپدیت‌ها، بازی به لطف مادسازان تغییرات بیشتری نیز دریافت می‌کند.

یکی از این تغییرات مربوط به مبارزه است. ماد “Time Dilation Overhaul” یا TDO، توسط TeslaCoiled به همراهی دیگر مادسازان طراحی شده است و مبارزات Cyberpunk 2077 را به تجربه‌ای جذاب‌تر تبدیل می‌کند. این افزونه ویژگی‌های جدیدی مثل انحراف کردن تیرها با کاتانا یا حتی تلپورت در فواصل نزدیک را به بازی اضافه خواهد کرد.

تبلیغات

همان‌طور که از نام این ماد پیداست (به معنای بازبینی تأخیر زمان)، چندین تغییر در ویژگی تأخیر Cyberpunk 2077 ایجاد می‌کند؛ این ویژگی، حین مبارزه زمان را کند می‌کند. ویدیویی در وب‌سایت Nexus Mods آپلود شده است که ویژگی‌های این ماد را نشان می‌دهد و چندین حرکت جالب مثل انحراف تیر و تلپورت که در بالا به آن اشاره شد در این ویدیو اجرا می‌شود.

قابلیت کند کردن زمان، یکی از جالب‌ترین جنبه‌های بازی است، به‌خصوص برای کسانی که به دل موجی از سلاح‌های گرم هجوم می‌برند. در توضیحات آن آمده که ماد مذکور فراتر از یک ویژگی تازه و هدف این تیم در ساخت آن، اصلاح مشکلی اساسی در ویژگی تأخیر زمان بوده است.

بازی Cyberpunk 2077 در حال حاضر بر روی ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5، سرویس استریم استیدیا و پلتفرم PC در دسترس است.

77DARKSIRENGramy kAshen undead the bearerاتزیو آدیتورهAlireza.msamulDr.Pyro1100امیر حسینJonah hexmeysambSquatlatex2Albert💫Mohsenj74,tarnished

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا