بازی

مایکروسافت: حذف Call of Duty از پلتفرم پلی استیشن منطقی نیست

مایکروسافت: حذف Call of Duty از پلتفرم پلی استیشن منطقی نیست

شرکت مایکروسافت در دفاعیۀ خود حول خرید اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) اعلام کرد که در «حذف Call of Duty» از پلتفرم پلی استیشن هیچ منطقی وجود ندارد.

مدتی پیش، پلی استیشن در پاسخ به مایکروسافت اعلام کرده بود که پیشنهاد آن‌ها مبنی بر تمدید قرارداد برای 3 سال دیگر ناکافی است. حالا سخنگوی مایکروسافت در پاسخ، بیانیۀ زیر را منتشر کرده است:

از نظر تجارت و کسب و کار هیچ منطقی وجود ندارد که مایکروسافت Call of Duty را از پلی استیشن حذف کند، چرا که این کنسول رهبر بازار به حساب می‌آید.

تبلیغات

هفته‌ی گذشته، نهاد ناظر بر رقابت و بازار بریتانیا (UK’s Competition and Markets Authority) اعلام کرده بود که بنا بر برخی نگرانی‌ها در مورد مسائل ضد انحصار، بررسی این قرارداد ۶۸.۷ میلیارد دلاری را احتمالاً به مرحله‌ی دوم می‌کشاند. یکی از نگرانی‌هایی که این سازمان ذکر کرد، تأثیر منفی احتمالی این قرارداد و تصاحب حق مالکیت مجموعه‌ی Call of Duty توسط مایکروسافت بر توانایی پلی استیشن برای رقابت در این عرصه بود.

بنا بر گزارش جدید رسانه‌ی Financial Times، به نظر می‌رسد که نهاد بریتانیایی بررسی مسائل ضدانحصار این معامله را این هفته و پس از آنکه مایکروسافت هیچ‌گونه اصلاحیه‌ای برای حل مشکلات ذکرشده ارائه نکرده است، رسماً به مرحله‌ی دوم خواهد کشاند. سازمان نظارتی اروپا نیز وارد بررسی عمیق‌تر شده است.

نظر شما در این باره چیست؟

shadowo0ashil0oDARKSIREN❤GOD OF WAR❤PARASITE EVE 2armanXboss Series 5BehzaaadSami 227Tlou part 2 game of the centuryامیر حسینتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)چپ دستBroadsmokeLeon S. Kennedyهیلو ریچ کبیرLonesome guyMMYKINGSky Manجیم خالی بند «رگناروک 2020 عرضه میشه»more

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا