بازی

مایکروسافت: Elder Scrolls 6 یک بازی با مقیاس متوسط خواهد بود و فروش چندانی نخواهد داشت

مایکروسافت: Elder Scrolls 6 یک بازی با مقیاس متوسط خواهد بود و فروش چندانی نخواهد داشت

مایکروسافت در بیانیۀ خود به سازمان‌ تنظیم بازار انگلستان اعلام کرده است که Elder Scrolls 6 اثری با سایز متوسط خواهد بود و عملکردی معمولی در بازار خواهد داشت.

این بیانیه در حالی به سازمان تنظیم بازار ارائه شده که اثر قبلی از این سری، Skyrim، در 5 نسخۀ مختلف در قالب ریمستر و ورژن واقعیت مجازی در دسترس قرار گرفته است. به نظر می‌رسد که مایکروسافت تمام تلاش خود را می‌کند تا سازمان‌های مختلف، متوجۀ اهمیت آی‌پی‌های تحت اختیار این کمپانی نشوند و در نهایت قرارداد 70 میلیارد دلاری اکتیویژن بلیزار به سرانجام برسد. همچنین، این بیانیه به انحصاری شدن سری Elder Scrolls نیز اشاره دارد.

سونی در پرونده‌های ارائه شده به سازمان مذکور به انحصاری شدن عناوین بتسدا اشاره کرده است. به عبارت دیگر، آن‌ها متذکر شده‌اند، همانطور که مایکروسافت آثار بتسدا را انحصاری کرده است، بازی‌های اکتیویژن بلیزارد را نیز تنها محدود به اکوسیستم خود خواهند کرد.

تبلیغات

حالا مایکروسافت مدعی شده است که بازی‌هایی مانند Elder Scrolls VI در دسته‌بندی و سطح عناوینی مانند Minecraft و Call of Duty قرار نمی‌گیرند و در دستۀ «بازی‌هایی با مقیاس متوسط» قرار دارند و با سیاست‌های مالی آن‌ها هماهنگی ندارد.

نظر شما در این باره چیست؟

.شبح .gsxrata.expressFernandoEA GAMERLonesome guybiomaxmarioEzio Auditore da FirenzeWizard of Riga(Free Tomaj)SquatlatexDARKSIRENAlirezaGamersaLone wolfMmfb🏴🏴🏴KHEDER_Pro_GamerKratosGamer Gameoverمیام رو خطتTemorO2more

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا