بازی

مایکل جکسون قصد ایفای نقش در فیلم The Sandman را داشت

مایکل جکسون قصد ایفای نقش در فیلم The Sandman را داشت

پادشاه پاپ، مایکل جکسون فقید قصد داشت تا در اقتباس اولیه فیلم معروف «The Sandman» در سال 1996، نقش مورفئوس را بازی کند.

سریال «The Sandman» ساخت نیل گیمن (Neil Gaiman) برای سه هفته متوالی در صدر جدول‌های جهانی نتفلیکس قرار گرفت. گیمن بالاخره یک اقتباس وفادار به کمیک را بر روی پرده سینماها به نمایش گذاشت و حالا با استقبال طرفداران و منتقدین روبه‌رو شده است. در حالی که ما از این سریال لذت می‌بریم نباید فراموش کرد که این اقتباس از سال 1991 در برزخ توسعه گیر کرده بود.

در سال 2013 اعلام شد که جوزف گوردن لویت (Joseph Gordon-Levitt) کارگردانی فیلم و بازی در نقش مورفئوس را بر عهده گرفته است ولی تعداد افراد معدودی می‌دانند که مایکل جکسون فقید برای بازی در این فیلم درخواست داده بود. پروژه «The Sandman» ابتدا به عنوان یک فیلم با کارگردانی راجر اوری در دست ساخت قرار گرفت ولی بعدها اوری به دلیل اختلافات حرفه‌ای از این پروژه جدا شد. در سال 2013 این فیلم دوباره در دست ساخت قرار گرفت ولی بازهم به سرانجام نرسید. تا اینکه در سال 2019 نتفلیکس این پروژه را در دست گرفت و گیمن در قالب یک سریال این داستان محبوب را بازگو گرد

تبلیغات

گیمن عنوان کرده است که در سال‌های اولیه توسعه فیلم، مایکل جکسون با کمپانی برادران وارنر تماس گرفته و برای بازی در نقش مورفئوس اعلام آمادگی کرده بود.

در این سریال، تام استاریج (Tom Sturridge) نقش مورفئوس را بازی کرده است و با استقبال طرفداران و منتقدین روبه‌رو شده است. فصل اول «The Sandman» بر روی نتفلیکس قرار گرفته است و طرفداران بی‌صبرانه منتظر تمدید شدن آن برای فصل دوم هستند.

منبع: کولایدر

DARKSIRENPlayground GamesLonesome guyArmageddonmeysambکسری نراقیموایsamul

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا