بازی

مت بوتی برای بازی بعدی inXile Entertainment هیجان‌زده است

مت بوتی برای بازی بعدی inXile Entertainment هیجان‌زده است

رئیس استودیوهای ایکس باکس (Xbox Game Studios) در مصاحبه‌ی اخیر خود اعلام کرد برای بازی بعدی استودیوی اینکسایل اینترتینمنت که در سبک نقش‌آفرینی است، هیجان دارد.

طی این مصاحبه که در پادکست Xbox’s Major Nelson صورت گرفته است، از مت بوتی (Matt Booty) در رابطه با بازی‌هایی که او برایشان هیجان‌زده است، سوال پرسیده می‌شود. در میان عناوین دیگر، او از Project Cobalt نام می‌برد؛ ساخته‌ی نقش‌آفرینی جدید استودیوی اینکسایل که حال و هوایی استیم پانکی (Steampunk) دارد و بنا بر شایعات، در سال 2023 منتشر می‌شود.

او به این نکته نیز اشاره می‌کند که فیل اسپنسر (Phil Spencer) موفق شده است بازی را در استودیوی مذکور تجربه کند. به گفته‌ی بوتی، فیل اسپنسر و او تحت تأثیر نتیجه‌ی کار قرار گرفته‌اند. اگرچه هنوز تریلری از بازی منتشر نشده است، اما به نظر می‌رسد Project Cobalt عنوانی اول‌شخص باشد.

او در رابطه با بازی گفت:

تبلیغات

آن‌ها دارند بازی بسیار جذابی تولید می‌کنند. سازوکارهای جالبی در بازی وجود دارد.

مت بوتی

با وجود آنکه شاهد نمایش این بازی در رویداد گیمزکام 2022 (Gamescom) نبوده‌ایم، نظر مثبت سران ایکس باکس نسبت آن نشان می‌دهد که هنگام انتشار تریلرها با عنوانی جذاب طرف خواهیم بود. همچنین، با توجه به آنکه این بازی در زیرسبک استیم پانک جای می‌گیرد، دست استودیوی سازنده برای متفاوت کردن آن از سایر عناوین نقش‌آفرینی فانتزی، باز است.

البته، رقیبی نیز برای این بازی وجود دارد. یکی از مهم‌ترین بازی‌هایی که در گیمزکام به نمایش درآمد، Lies of P بود؛ عنوانی سولزلایک (Soulslike) که اقتباسی خشن و سیاه از داستان پینوکیو (Pinocchio) ارائه می‌دهد و در سال 2023 منتشر می‌شود. اگرچه تفاوت‌های واضحی میان آن دو وجود دارد (یکی سولزلایک و سوم‌شخص است و دیگری نقش‌آفرینی اول‌شخص)، اما ممکن است این دو بازی، به دلیل اشتراکاتشان، به رقیب یکدیگر بدل شوند.

DARKSIREN❾❻︵✎﹏ȏṃıԀامیر حسینکاکاسنگیEmperor Nima Shamsmahdi12345(Senua(lone wolfLonesome guymeysambامینجیم خالی بند «رگناروک 2020 عرضه میشه»infernoعلیچپ دستsorenaعمو فیل کبیر@alistarBroadsmokevitto corleoneBahrammore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا