هاست پرسرعت
بازی

مدل چهره Abby هنوز هم پیام‌های تهدیدآمیز دریافت می‌کند

مدل چهره Abby هنوز هم پیام‌های تهدیدآمیز دریافت می‌کند

جوسلین متلر (Jocelyn Mettler)، مدل چهره Abby در بازی The Last of Us 2، بعد از گذشت سه سال از انتشار بازی همچنان با پیام‌های تهدیدآمیز مواجه می‌شود.

تبلیغات

متلر اسکرین شات یکی از این ایمیل‌ها را در توییتر به اشتراک گذاشت و از این موضوع که ترول‌ها نمی‌توانند به این نفرت پایان دهند، عصبانی شده بود. صداپیشه و مدل Abby در بازی The Last of Us 2، هر دو با آزار و اذیت در فضای مجازی روبرو بوده‌اند. از زمانی که داستان The Last of Us Part II فاش شد، هم متلر و هم لورا بیلی (Laura Bailey) توسط ترول‌هایی که نتوانستند با مرگ شخصیت مورد علاقه خود کنار بیایند، مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند.

متلر توییت کرد که اگرچه از این تهدید‌ها نمی‌ترسد، اما این کمپین آزار و اذیت دارد آزاردهنده می‌شود، به خصوص که او بعد از سال 2017 دیگر با ناتی داگ کار نکرده است. با توجه به اینکه سریال The Last of Us از HBO در نهایت وقایع The Last of Us Part 2 را نیز پوشش خواهد داد، می‌توان تصور کرد که این حجم از نفرت‌پراکنی به زودی تمام نخواهد شد.

meysambننه آشوبThe.Last.DragonMincraftHunTeR007IrNHahaLonesome guyWise treeShark GamerPARASITE EVE 2...AHCReginaParham_ShAnubysPorfosor🇮🇷BehzaadArtin_GamearRezzشرکmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا