بازی

مراسم گلدن گلوب ۲۰۲۳ از شبکه ان‌بی‌سی پخش می‌شود

مراسم گلدن گلوب ۲۰۲۳ از شبکه ان‌بی‌سی پخش می‌شود

به تازگی اعلام شده است که در توافقی یک ساله، مراسم گلدن گلوب ۲۰۲۳ از شبکه ان‌بی‌سی پخش خواهد شد.

پس از اتفاقات مختلف و تاسف‌برانگیز گذشته، سرانجام شبکه ان‌بی‌سی اعلام کرد که قرار است برای سال ۲۰۲۳ میلادی مراسم گلدن گلوب را به صورت زنده پخش کند. این مراسم در اوایل سال ۲۰۲۳ و در ماه ژانویه برگزار خواهد شد.

انجمن مطبوعات خارجی هالیوود (Hollywood Foreign Press Association) و کمپانی Dick Clark در بیانیه‌ای رسمی اعلام کردند که هشتادمین مراسم گلدن گلوب برگزار و به صورت زنده پخش خواهد شد. آن‌ها همچنین تاکید کردند که تغییرات در این انجمن همچنان در جریان است.

انجمن مطبوعات خارجی هالیوود در گذشته با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرده است. به عنوان مثال، آن‌ها فیلم بسیار موفق و ترسناک برو بیرون (Get Out) را در دسته کمدی و موزیکال قرار دادند که واقعا بحث‌برانگیز و جنجالی شد.

پرداختن هزینه‌های سفر اعضای انجمن مطبوعات خارجی هالیوود به لاس وگاس نیز یکی دیگر از جنجال‌های این انجمن به شمار می‌رفت. آن‌ها پس از این سفر نیز فیلم موزیکال بسیار ضعیف Burlesque و فیلم کمدی The Tourist را در جمع نامزدهای بهترین فیلم سال قرار دادند.

تبلیغات

در سال ۲۰۲۱ میلادی نیز گزارش شد که هیچ شخص آفریقایی آمریکایی در میان اعضای رای‌دهنده انجمن مطبوعات خارجی هالیوود حضور ندارد و همین نیز باعث شد تا بسیاری از استودیوها، بازیگران و همچنین شبکه ان‌بی‌سی مراسم سال ۲۰۲۲ میلادی را تحریم کنند.

پس از آن نیز انجمن مطبوعات خارجی هالیوود تغییرات گسترده‌ای را در میان اعضای خودش ایجاد کرد و حالا، شبکه ان‌بی‌سی در توافقی یک ساله تصمیم گرفته تا مراسم گلدن گلوب سال ۲۰۲۳ میلادی را به صورت زنده پخش کند.

نامزدهای مراسم گلدن گلوب ۲۰۲۳ در تمام بخش‌ها در تاریخ ۱۲ دسامبر سال ۲۰۲۲ (دوشنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۱) اعلام خواهد شد. هشتادمین مراسم گلدن گلوب نیز در تاریخ ۱۰ ژانویه ۲۰۲۳ (سه‌شنبه ۲۰ دی ۱۴۰۱) برگزار می‌شود.

منبع: کولایدر

DARKSIRENmeysambPorfosor

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا