هاست پرسرعت
خودرو

معرفی برابوس ۱۳۰۰R ادیشن ۲۳ با همکاری کی تی ام

معرفی برابوس ۱۳۰۰R ادیشن ۲۳ با همکاری کی تی ام

برابوس و کی تی ام از موتورسیکلت خاص ۱۳۰۰R ادیشن ۲۳ رونمایی کردند. این محصول جدید تنها به تعداد ۲۹۰ دستگاه تولید خواهد شد.

تا زمانی که یک چاه آب خشک نشود استفاده از آن ادامه خواهد داشت و به نظر می‌رسد برخی چاه‌ها نه تنها خشک نمی‌شوند بلکه پر آب‌تر از قبل شده و سرمایه زیادی را نیز به جیب سرمایه‌داران سرازیر می‌کنند! به همین خاطر است که شاهد همکاری دوباره شرکت‌هایی همچون کی تی ام اتریش و برابوس آلمان هستیم. سال پیش بود که همکاری دو شرکت یاد شده باعث اولین ورود برابوس به دنیای موتورسیکلت‌ها شد. در آن زمان کی تی ام ۱۲۹۰ سوپر دوک R اوو با تغییراتی به برابوس ۱۳۰۰R بدل شد.

موتورسیکلت برابوس ۱۳۰۰R از فیبر کربن، رینگ‌های ۹ پره Z مونوبلاک و سقف تولید ۱۵۴ دستگاهی سود می‌برد. قیمت این محصول نیز حدود دو برابر نسخه استاندارد بود و تنها در عرض ۲ دقیقه به فروش رسید. هم‌اکنون کی تی ام و برابوس با یکدیگر همکاری دوباره‌ای داشتند تا موتورسیکلت ۱۳۰۰R ادیشن ۲۳ تولید شود، محصولی که با برخی تغییرات نسبت به نمونه قبلی و سقف تولید ۲۹۰ دستگاهی در دسترس خواهد بود.

همانند مدل ۱۳۰۰R استاندارد تقریباً تمامی قطعات خارجی بدنه ارتقا یافته یا تعویض شده‌اند. از جمله ویژگی‌های ۱۳۰۰R ادیشن ۲۳ می‌توان به چراغ‌های جلوی گرد LED، آینه‌های متفاوت و برخی جزئیات دیگر اشاره کرد. صندلی مشکی با دوخت الماسی نیز نشان برابوس را به نمایش می‌گذارد. سیستم تعلیق تطبیقی WP اپکس با ۵ حالت گوناگون باعث می‌شوند سواری موتورسیکلت موردبحث ارتقا یابد و رینگ‌های ۹ پره فورج کاری شده Z با طرح جدید مشکی پلاتینیم نیز خودنمایی می‌کنند. کالیپرهای ترمز برمبو نیز وظیفه توقف این موتورسیکلت سفارشی را بر عهده خواهند داشت. نیروبخش موتورسیکلت ۱۳۰۰R ادیشن ۲۳ پیشرانه ۱.۳ لیتری با ۱۸۰ اسب بخار قدرت و ۱۴۰ نیوتون متر گشتاور خواهد بود. محصول سال پیش کی تی ام و برابوس در رنگ‌های قرمز و مشکی عرضه می‌شود اما امسال می‌توان از بین رنگ‌های خاکستری یا مشکی یکی را انتخاب نمود. خریداران خوش‌شانس این موتورسیکلت می‌بایست خود را برای پرداخت ۴۵,۵۶۴ دلار آماده کنند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

از مجموع ۲۱ رای

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا