بازی

معرفی شخصیت‌هایی که می‌توانند در سریال جان اسنو حضور داشته باشند

معرفی شخصیت‌هایی که می‌توانند در سریال جان اسنو حضور داشته باشند

با ساخت سریال جدید دنیای Game of Thrones که بر مبنای جان اسنو خواهد بود، این سوال پیش می‌آید که چه شخصیت‌هایی شناخته شده‌ای در این مجموعه جدید حضور خواهند داشت؟

سریال Game of Thrones در سال 2011 با پخش خود باعث شد تا مدیوم تلویزیون تحول عظیمی را تجربه نموده که با تمام حواشی و کم و کاستی‌ها در فصل هشتم و سال 2019 به پایان رسید. پایانی که شخصیت جان اسنو با هنرنمایی کیت هرینگتون (Kit Harington) به دلیل قتلی که مرتکب شد، برای همیشه به آن سوی دیوار تبعید شد.

با توجه به موفقیت عظیمی که این فرنچایز برای شبکه HBO به همراه داشت، ساخت نسخه‌های فرعی از آن دور از انتظار نبود. با این حال در خبری که هیچ کس انتظارش را نداشت، ساخت یک مجموعه جدید بر اساس شخصیت جان اسنو که پس از GOT جریان دارد، از سوی عوامل پشت صحنه تایید شد.

با توجه به این که در حال حاضر باید منتظر پخش سریال House of the Dragon باشیم و چون هنوز ساخت سریال اختصاصی جان اسنو آغاز نشده است، زمان زیادی تا انتشار اطلاعات رسمی باقی‌مانده که باید تا آن زمان صبر کرد.

در هر حال، شخصیت‌هایی از مجموعه اصلی وجود دارند که می‌توانند در این سریال جدید حضور داشته باشند؛ به همین دلیل در این مقاله قصد داریم به معرفی برخی از گزینه‌های محتمل بپردازیم که می‌توانند در سریال جدید دنیای بازی تاج و تخت حضور داشته باشند.

حضور رابین آرن جوان به عنوان یک متحد برای جان اسنو

معرفی شخصیت‌هایی که می‌توانند در سریال جان اسنو حضور داشته باشند

نخستین‌بار در سریال Game of Thrones که با شخصیت رابین آرن مواجه شدیم، کودک خردسالی بود که پشت دامان مادرش پنهان شده بود. خلق و خوی مادر او باعث شده بود تا با کودکی بزدل روبرو باشیم که چندان برای مخاطبین خوشایند نبود.

با این حال مرگ مادرش شرایط را برای وی تغییر داد و باعث شد تا رشد و تکامل رابین آغاز شود. این مسئله تا جایی پیش رفت که در پایان سریال GOT مشاهده کردیم که رابین آرن به عنوان یک شاهزاده جوان و مستعد برای مراسم تاج‌گذاری پادشاه جدید حضور پیدا کرده است.

از آن جایی که او و جان اسنو به عنوان خویشاوند یکدیگر محسوب می‌شوند، درحالی که فاصله سنی کمی با هم دارند می‌توانند به عنوان یک متحد در کنار هم حضور داشته باشند.

اشاره به شخصیت کرم خاکستری

معرفی شخصیت‌هایی که می‌توانند در سریال جان اسنو حضور داشته باشند

جیکوب اندرسون (Jacob Anderson) که ایفاگر نقش گِری وُرم بود، به دلیل اتفاقات غیرمنتظره‌ای که رخ داد دچار فروپاشی شخصیتی شد و تا جایی پیش رفت که ممکن بود حتی به کشته شدن جان اسنو توسط وی ختم شود.

او در نهایت کسی بود که باعث شد تا شخصیت جان اسنو به آن سوی دیوار تبعید شده و پس از مرگ دنریس تارگرین، به عنوان تنها رهبر ارتش آنسالیدها، سرزمین وستروس را برای همیشه ترک کرد. با این حال در سریال اختصاصی جان اسنو می‌توانیم شاهد زندگی او باشیم و با توجه به این که احتمال دارد تا جان به سرزمین مادری خود بازگردد، می‌توانیم شاهد اتفاقات هیجان‌انگیزی بین این دو شخصیت باشیم.

یارا گریجوی به جایگاه واقعی خود دست پیدا کرده باشد

معرفی شخصیت‌هایی که می‌توانند در سریال جان اسنو حضور داشته باشند

یارا گریجوی با هنرنمایی جما ولان (Gemma Whelan) از جمله شخصیت‌هایی می‌باشد که در طول سریال Game of Thrones دچار سیر تکاملی جذابی شده بود.

علی‌رغم این که یارا و جان در طی نبردهای گوناگون در یک جبهه قرار داشتند، اما از تعامل آن‌چنانی نسبت به یکدیگر برخوردار نبودند. حال که او در طی نبرد “شب طولانی” برادرش را از دست داد و به عنوان تنها حاکم جزایز آهنی شناخته می‌شود، می‌تواند به یکی از شخصیت‌های اصلی سریال جان اسنو تبدیل شود که روایات جدیدی نیز حول محو او شکل بگیرد.

با توجه به این که جان اسنو احترام خاصی برای شخصیت‌های نجیب وستروس قائل است، یارا گریجوی می‌تواند به عنوان یک متحد قدرتمند در کنار وی قرار بگیرد.

پیوستن دو دوست صمیمی به یکدیگر

معرفی شخصیت‌هایی که می‌توانند در سریال جان اسنو حضور داشته باشند

جان بردلی-وست (John Bradley-West) که ایفاگر نقش سمول تارلی در سریال GOT بوده است، به عنوان یکی از شخصیت‌های بسیار باهوش سرزمین وستروس محسوب می‌شود که از آغاز داستان در کنار جان اسنو حضور داشت و مثل یک برادر او را راهنمایی می‌کرد.

با توجه به این که در پایان سریال، او به عنوان مشاور اعظم پادشاه برگزیده شد، علی‌رغم فاصله چندهزار کیلومتری با جان اسنو، می‌توانیم شاهد حضور دوباره او در سریال جدید HBO باشیم. این که شاهد سریال اختصاصی جان اسنو باشیم ولی هیچ اثری از شخصیت سمول تارلی نباشد، غیرممکن خواهد بود.

با توجه به هوش و ذکاوتی که این شخصیت برخوردار است، می‌تواند یکی از گزینه‌هایی بازگشت جان اسنو از آن سوی دیوار باشد.

اشاره به سرنوشت نهایی بنجن استارک

معرفی شخصیت‌هایی که می‌توانند در سریال جان اسنو حضور داشته باشند

کوچک‌ترین برادر ند استارک که در طی فصل نخست، برای همیشه سرزمین مادری خود را رها کرد، بنجن استارک با هنرنمایی جوزف ماول (Joseph Mawle) نام دارد. کسی که در ناباورانه‌ترین لحظه ممکن به کمک جان اسنو شتافت و در مقابل ارتش مخوف شاه شب به مانند یک سپر بلا عمل کرد.

علی‌رغم این که زنده ماندن او در آن شرایط غیرممکن خواهد بود، اما می‌توان احتمال هر اتفاقی را داد؛ حتی اگر در نامحتمل‌ترین شرایط شاهد زنده ماندن او باشیم. از کجا معلوم؟ شاید در سریال اختصاصی جان اسنو نیز در لحظه‌ای که کسی انتظارش را ندارد، شاهد حضور دوباره بنجن برای کمک به جان باشیم.

حضور تورموند جاینتسبین قطعی به نظر می‌رسد

معرفی شخصیت‌هایی که می‌توانند در سریال جان اسنو حضور داشته باشند

تورموند جاینتسبین با هنرنمایی کریستوفر هیویو (Kristofer Hivju) که نخستین رویارویی‌اش با جان اسنو چندان خوشایند عمل نکرد، به خاطر شجاعت و خلق و خوی خاصی که داشت، بعدها به مانند یک برادر برای جان بدل گشت که در بدترین شرایط ممکن نیز در کنارش حضور داشت.

او به عنوان تنها شخصیتی شناخته می‌شود که در پایان سریال GOT در کنار جان اسنو باقی ماند و به آن سوی دیوار سفر کرد. قطعاً در سریال اختصاصی جان اسنو شاهد حضور دوباره او خواهیم بود.

آیا داریو ناهاریس به دنبال انتقام از جان خواهد بود؟

معرفی شخصیت‌هایی که می‌توانند در سریال جان اسنو حضور داشته باشند

میخیل هایسمان (Michiel Huisman) که در طی سریال GOT به زیبایی شخصیت داریو ناهاریس را به تصویر کشیده بود، به مانند جان اسنو یک رهبر مقتدر و جنگجویی ماهر است که به فرمان دنریس تارگرین در سرزمین میرین برای اداره امور باقی ماند.

با انتشار خبر کشته شدن دنریس به دست جان اسنو در سراسر سرزمین‌های مختلف، قطعاً داریو ناهاریس با واقعیتی شوکه کننده مواجه می‌شود که به دلیل خلق و خوی تند و خشنی که دارد، می‌تواند در سریال اختصاصی جان اسنو به عنوان یک تهدید شناخته شود.

خشم او از کشته شدن دنریس به دست جان می‌تواند به یک داستان انتقام‌جویی بدل شود که حتی منجر به نبرد سپاهیان هر دو طرف شود.

عزیمت سر داووس به بندر هاردهوم

معرفی شخصیت‌هایی که می‌توانند در سریال جان اسنو حضور داشته باشند

داوس سی‌ورث دوست داشتنی بازی تاج و تخت که لیام کانینگهام (Liam Cunningham) وظیفه ایفای نقش او را بر عهده داشته است، علی‌رغم اتفاقات غم‌انگیزی که در کنار استنیس براتیون تجربه کرد، با همراهی کردن جان اسنو، زندگی روی خوب خودش را به او نشان داد.

این شوالیه وفادار و سیاست‌مدار باهوش در پایان GOT به عنوان یکی از اعضای شورای پادشاهی برگزیده شد و به همین دلیل می‌تواند یکی از گزینه‌هایی باشد که در سریال اختصاصی جان اسنو حضور پیدا خواهد کرد.

او که عمیقاً به سفرهای دریایی و کشتی‌رانی علاقه دارد، می‌تواند در نبود تهدید شاه شب به بندر هاردهوم نقل مکان کرده و به جان بپیوندد.

ملاقات دوباره جان اسنو و تیریون لنیستر

معرفی شخصیت‌هایی که می‌توانند در سریال جان اسنو حضور داشته باشند

پیتر دینکلیج (Peter Dinklage) در طول سریال Game of Thrones آن چنان زیبا نقش تیریون لنسیتر را ایفا کرد که بارها موفق به کسب جوایز گوناگون شد.

کسی که علی‌رغم اختلاف دو خاندان لنیستر و استارک، با جان اسنو در طول سفرش برای نابودی شاه شب همراه شد و به مانند یک دوست و متحد برای او تا آخر راه باقی ماند. تیریون همیشه تحت تاثیر جان اسنو قرار می‌گرفت و شخصیت او را ستایش می‌کرد.

او در پایان سریال نه تنها به عنوان کسی شناخته شد که جان اسنو را برای متوقف کردن دنریس متقاعد کرد، بلکه از او در برابر کرم خاکستری نیز دفاع کرد و جان را از مرگ حتمی نجات داد. حال که او به عنوان یکی از اعضای شورای پادشاهی شناخته می‌شود، می‌تواند ملاقاتی دوباره و ماندگار با جان اسنو داشته باشد.

خانواده استارک دوباره با یکدیگر متحد می‌شوند

معرفی شخصیت‌هایی که می‌توانند در سریال جان اسنو حضور داشته باشند

سریال Game of Thrones با خاندان استارک شروع و با همان نیز به اتمام رسید. خاندانی که در طول این سریال متحمل رنج و عذاب‌های بسیاری بوده و افراد مهم زیادی از خانواده خود را از دست دادند.

با این حال افراد باقی مانده از این خاندان رقم‌زننده اتفاقات بسیار مهمی در سرزمین وستروس بودند؛ آریا استارک کسی بود که شاه شب را کشت و انسان‌ها را از نابودی و انقراض نجات داد، سانسا از آسیب‌های روحی وارد شده درس گرفت و به عنوان ملکه خاندان استارک برگزیده شد. در نهایت نیز جان اسنو را خواهیم داشت که به عنوان شخصیت سریال جدید HBO شناخته می‌شود.

علی‌رغم این که هر یک از سه فرد باقی مانده از خاندان استارک در پایان سریال GOT به دنبال راه خود رفته و از هم جدا شدند، در سریال جان اسنو می‌توانیم شاهد گردهم آمدن دوباره این خاندان محبوب باشیم تا اتحاد جدیدی را برای اتفاقات غیرمنتظره پیش رو شکل دهند.

قطعاً تماشای دیدار مجدد خاندان استارک در تلویزیون می‌تواند به یکی از نقاط قوت سریال جدید شبکه HBO تبدیل شود.


نظر شما چیست؟ به عقیده شما کدام یک از شخصیت‌های سریال Game of Thrones می‌توانند در مجموعه اختصاصی جان اسنو حضور پیدا نمایند؟

منبع: CBR

اتزیو آدیتورهmeysambInvisible bearded userThe OutsiderSaleh ram 4 gamerیوهان

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا