هاست پرسرعت
بازی

منظره‌ای جدید با الهام از Bloodborne در Minecraft ساخته شد

منظره‌ای جدید با الهام از Bloodborne در Minecraft ساخته شد

کاربری با نام Potomy توانسته است برخی از بناهای موجود در بازی Bloodborne را در Minecraft بازسازی کند. او قصد دارد در ادامه نقشه‌ای کامل و قابل دریافت عرضه کند.

سالیان زیادی است که شاهد ساخته شدن مناظر متفاوت و متنوع در بازی Minecraft هستیم، اما هنوز هم شگفتی‌های این بخش از بازی پایان ندارد. یکی از توانمندترین سازندگان مناظر اینچنینی که Potomy نام دارد، با صرف چهار ماه از وقت خود توانسته است محیط‌هایی از بازی Bloodborne را در Minecraft خلق کند. برنامه‌های این شخص به اینجا ختم نمی‌شود و اینطور که به نظر می‌رسد، او قصد دارد نقشه‌ای کامل و قابل دریافت برای سایر کاربران بسازد.

این نقشه برخی از به‌یادماندنی‌ترین بناهای گوتیک (Gothic) شهر یارنام (Yharnam) نظیر برج ساعت آسترال (Astral Clocktower)، سالن اصلی درمانگاه لوسفکا (Losefka’s Clinic) و دروازه‌ی اصلی کلیسای جامع (Cathedral Ward) را شامل می‌شود.

او تمامی این بناها را در ابعادی بسیار بزرگ ساخته است و با استفاده از عمق دادن به آن‌ها، به سنگ‌ها، سنگ‌فرش‌ها و میله‌های آهنین تک‌رنگی که در ساخت از آن‌ها استفاده کرده، تنوع بخشیده است. همچون سایر مناظر عظیمی که در Minecraft ساخته می‌شود، ابعادی که او برای کار خود در نظر گرفته است باعث می‌شود شاهد جزئیاتی دقیق در هر سازه باشیم. موارد مذکور در کنار بافت‌های مخصوص و شخصی‌سازی‌شده و سایه‌زن BLS این بازی (BLS Shader) منجر به خلق فضایی مرموز شده است.

در صفحه‌ی یوتیوب Potomy ویدیوهایی از سیر ساخت بناهای یادشده به اشتراک گذاشته شده است. آنطور که از این ویدیوها به نظر می‌رسد، او پیش از آنکه از ماد WorldEdit استفاده کند و بخش‌های متفاوت از سازه‌ی خود را کپی کند، بخش‌هایی از آن را دستی می‌سازد.

تبلیغات

یکی از این ویدیوها که فرآیند ساخت Astral Clocktower را نشان می‌دهد، در ادامه قابل مشاهده است:

دانلود 720
دانلود 1080

برخی از تصاویر انتشاریافته از این بناها:

همچنین، بنا بر گفته‌ی Potomy، حتی با استفاده از ابزار یادشده نیز این پروژه تا دو ماه پیش حدود 76 ساعت وقت برده بود. اگر از آن موقع تاکنون سرعت کار روی پروژه تغییر نکرده باشد، قطعاً بیش از 100 ساعت روی این پروژه وقت گذاشته شده است.

البته، هنوز کارهای زیادی برای انجام باقی مانده است، زیرا او قصد دارد این نقشه را به محلی برای ماجراجویی با تمرکز بر مبارزات تبدیل کند. او می‌خواهد پروژه‌ی خود را در فروشگاه Bedrock عرضه کند؛ جایی که پیش از این هم شاهد نشر سایر ساخته‌های او و تیمش بوده‌ایم.

DARKSIREN❾❻︵✎﹏ȏṃıԀAmirhossein(بازرس)BlackCityهمسایه ( فن بوی = پنچری )El DiabloمتینEmperor Nima Shams(Squatlatex(Old man editionmeysambکاکاسنگیDr.Pyroچپ دستsamulAtusa_xdxmobile1199Ashen undead the bearerEzio Auditore da Firenzeتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)amir_hasanpoor

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا