بازی

موفقیت Ghost of Tsushima باعث عرضه‌ی Like a Dragon: Ishin در غرب شد

موفقیت Ghost of Tsushima باعث عرضه‌ی Like a Dragon: Ishin در غرب شد

استودیوی سازنده‌ی سری بازی‌های Yakuza/Like a Dragon به تازگی مشخص کرده که موفقیت بازی Ghost of Tsushima باعث شد تا آن‌ها به فکر عرضه‌ی Like a Dragon: Ishin در غرب بیفتند.

با وجود عرضه در سال 2014، بازی Ryu Ga Gotoku: Ishin به خاطر عدم انتشار در غرب چندان معروف نشد. با این حال این قضیه قرار است به زودی تغییر کند، چرا که استودیوی Ryu Ga Gotuku تصمیم گرفته تا این بازی را کاملا تحت عنوان جدید Like a Dragon: Ishin بازسازی کرده و آن را در کشورهای غربی منتشر کند. حال رئیس این استودیو گفته که موفقیت Ghost of Tsushima باعث شده تا Ryu Ga Gotuku به فکر انجام این کار بیفتد:

ما موفقیت Ghost of Tsushima را دیدیم و اینکه این بازی کاملا در مورد یک جهان ژاپنی بود که توسط آمریکایی‌ها ساخته شده بود. همین به ما این باور را داد که Like a Dragon: Ishin هم می‌تواند در آمریکا موفق باشد.

تبلیغات

تهیه‌کننده‌ی سری Yakuza یعنی Daisuke Sato هم پیش از این و در سال 2021 پس از موفقیت بازی Ghost of Tsushima گفته بود که این اتفاق می‌تواند در نهایت منجر به انتشار بازی‌های Ryu Ga Gotoku: Kenzan و Ryu Ga Gotoku: Ishin در غرب شود.

بازی Like a Dragon: Ishin در تاریخ 21 فوریه 2023 (2 اسفند 1401) برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5 و پلتفرم PC منتشر خواهد شد.

Invisible bearded userبهزاد سالمیPARASITE EVE 2vitto corleoneA,shscorpionesmeysambEmperor Nima ShamsJin sakaiامینتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)(Squatlatex(Old man editionMohsenj74Ellie Terminatorناتی گادEzio Auditore da Firenze

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا