هاست پرسرعت
بازی

میاموتو ساخت بازی‌های جدید از سری Mario را تایید کرد

میاموتو ساخت بازی‌های جدید از سری Mario را تایید کرد

شیگرو میاموتو (Shigeru Miyamoto)، خالق Mario، تایید کرد که نینتندو آماده پایان دادن به انتظار طرفداران برای معرفی بازی جدید Mario نیست.

تبلیغات

در مصاحبه اخیر میاموتو با IGN، از او پرسیده شد که چرا بازی جدیدی از سری Mario همزمان با افتتاحیه این ماه Super Nintendo World یا انتشار فیلم Super Mario Bros، معرفی نشده است. میاموتو پاسخ داد:

ما همیشه در حال کار روی سری Mario هستیم. وقتی به زمانی رسیدیم که بتوانیم اطلاعاتی را به اشتراک بگذاریم، مطمئنا این کار را انجام خواهیم داد.

آخرین بازی جدید سری، عنوان Bowser’s Fury بود که در سال 2021 به عنوان یک نسخه فرعی کوتاه در بسته انتشار مجدد Super Mario 3D World، برای نینتندو سوییچ منتشر شد. یک سال پیش از آن، این فرنچایز سی و پنجمین سالگرد خود را با مجموعه‌ای از محصولات جشن گرفت که شامل مجموعه بازسازی شده Super Mario 3D All-Stars، آخرین بازی Switch Online Super Mario 35 و Super Mario Bros. Game & Watch می‌شد. آخرین نسخه سه بعدی سری، Super Mario Odyssey در سال 2017 بود، در حالی که بازی دو بعدی Super Mario Maker 2 در سال 2019 وارد بازار شد.

میاموتو که اخیرا 70 ساله شد، از سفر خود به ایالات متحده برای شرکت در افتتاحیه بزرگ Super Nintendo World صحبت کرد. در طول مصاحبه، او همچنین به طور خلاصه در مورد حجم کاری فعلی خود و آنچه که ممکن است در آینده انجام دهد، حرف زد:

از نظر کلی، هنوز اورلاندو و سنگاپور باقی مانده‌اند و آثار سینمایی ما اکران نشده‌اند. بنابراین، چیزهای زیادی هنوز در بشقاب من باقی مانده است. اگر در این راه چیز جدید و جالبی پیدا کنم، با علاقه در آن شرکت خواهم کرد، به خصوص اگر فناوری جدیدی در آن وجود داشته باشد. من دوست دارم ببینم کدام یک از استعدادهای ما برای این کار مناسب‌تر است.

از پیروان bloodyblade.Redننه آشوبMincraftAbolfazlS Ghost of Spartaامیر حسین🤘Mohsenj74A.Off

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا