بازی

نام شرکت Square Enix Montreal به Studio Onoma تغییر کرد

نام شرکت Square Enix Montreal به Studio Onoma تغییر کرد

در ادامه خرید اسکوئر انیکس (Square Enix) توسط ایمبریسر (Embracer)، نام این شرکت کانادایی به استودیو اونوما (Studio Onoma) تغییر خواهد کرد.

در ماه می، ایمبریسر اعلام کرد که استودیوهای غربی اسکوئر انیکس، ایداس (Eidos) و کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) را به همراه حق نشر آی‌پی‌های آن‌ها، خریداری کرده است و در ماه آگوست، این خریدها به طور رسمی نهایی شد. البته با توجه به این واقعیت که این استودیوها اکنون دیگر متعلق به اسکوئر انیکس نیستند، انتظار می‌رفت که اسکوئر انیکس مونترال با تغییر نام همراه شود که اکنون این اتفاق افتاده است.

این استودیو از طریق یک وب سایت رسمی جدید این خبر را اعلام کرد. شرکت اونوما می‌گوید که برند جدید به عنوان راهی جدید برای محصولات، برنامه‌ها و ابتکارات متعدد عمل می‌کند و به گونه‌ای طراحی شده است که در آینده انعطاف‌پذیر بوده و با مخاطبان ارتباط برقرار کند. چرا «اونوما»؟ این استودیو توضیح می‌دهد:

تبلیغات

اونوما یک نام یونانی است و نام‌ها، احتمالات بی‌پایانی را ارائه می‌دهند. اسم‌ها به اشیا، اشخاص یا مفاهیم جان می‌بخشند؛ آن‌ها را متولد می‌کنند. این شروع یک تجربه جدید است، دعوتی برای رفتن به یک سفر جدید. ما به‌ عنوان یک تیم بازی‌سازی، در مسیرهای جدیدی هستیم.

به عنوان اسکوئر انیکس مونترال، تیم سازنده روی عناوینی از جمله Lara Croft GO، Deus Ex GO، Hitman GO، Hitman Sniper و Hitman Sniper: The Shadows کار کرده بود.

هادی صفاییDARKSIRENmahdi12345Zahragamer2🇮🇷🇮🇷Starfire🇮🇷🇮🇷Leon S. KennedyLonesome guyMr.BeanInvisible bearded userEzio Auditore da Firenzeainz

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا