بازی

نبرد دردویل و شی هالک در تریلر قسمت ۸ سریال She-Hulk

نبرد دردویل و شی هالک در تریلر قسمت ۸ سریال She-Hulk

به تازگی کلیپی برای قسمت هشتم سریال She-Hulk منتشر شده که در آن، دردویل و شی هالک با یکدیگر مبارزه می‌کنند.

سریال شی هالک: وکیل دادگستری (She-Hulk: Attorney at Law) جدیدترین سریال از دنیای سینمایی مارول به شمار می‌رود که قسمت‌های آن در حال پخش هستند و به تازگی نیز تریلری برای قسمت هشتم آن منتشر شده است.

سریال «شی هالک: وکیل دادگستری» در قسمت‌های قبلی خود شخصیت‌های مختلفی از دنیای سینمایی را به تصویر کشیده و در این قسمت نیز قرار است دردویل با بازی چارلی چاکس (Charlie Cox) را نشان دهد و این موضوع در تریلر منتشر شده برای قسمت هشتم به وضوح دیده می‌شود.

در این تریلر منتشر شده برای قسمت ۸ که در این لینک می‌توانید مشاهده یا دانلود کنید،‌ شی هالک و دردویل در برابر یکدیگر قرار گرفته‌اند و مبارزه‌ای کوتاه نیز در بالای پارکینگی طبقانی انجام می‌دهند و هر کدام از آن‌ها نیز فرصتی برای به نمایش گذاشتن قدرت‌های خود دارند.

در حال حاضر علت اینکه چرا شی هالک و دردویل با یکدیگر مبارزه می‎‌کنند و اینکه این مبارزه چه تاثیری روی داستان کلی هر کدام از این دو شخصیت در دنیای سینمایی مارول دارد نیز مشخص نیست. با این حال، جدای از این مبارزه، حضور این دو شخصیت درون دادگاه نیز می‌تواند بسیار جالب‌توجه باشد.

تبلیغات

این تریلر تازه از سریال «شی هالک: وکیل دادگستری» تصویری مشخص و خوب از لباس‌های تازه شی هالک و همچنین دردویل را ارائه می‌کند که بسیار شبیه به ظاهر آن‌ها در کتاب‌های کمیک است.

شخصیت دردویل با بازی چارلی کاکس در ابتدا در فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home) حضور داشت و پس از حضور در سریال «شی هالک» قرار است در سریال اکو (Echo) و سپس سریال دردویل: تولد دوباره (Daredevil: Born Again) حضور پیدا کند.

قسمت هشتم فصل اول سریال «شی هالک: وکیل دادگستری» در روز پنجشنبه ۱۴ مهر پخش می‌شود.

منبع: کولایدر

Ahmad_TR

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا