هاست پرسرعت
بازی

نبرد گور و ثور در تصویر جدید Thor: Love and Thunder

نبرد گور و ثور در تصویر جدید Thor: Love and Thunder

در تصویر جدید یکی از صحنه‌های فیلم Thor: Love and Thunder شاهد نبرد ثور و گور با سلاحی منحصر به فرد هستیم.

فیلم Thor: Love and Thunder تازه‌ترین پروژه فاز چهارم دنیای سینمایی مارول می‌باشد که روایت‌گر تقابل ثور و گور با هنرنمایی کریس همسورث (Chris Hemsworth) و کریستین بیل (Christian Bale) خواهد بود. اثری که نه تنها وظیفه دارد تا داستان ثور را پس از وقایع Avengers: Endgame به تصویر بکشد، بلکه باید شخصیت‌های جدیدی همچون مایتی ثور با هنرنمایی ناتالی پورتمن (Natalie Portman) و زئوس با نقش آفرینی راسل کرو (Russell Crowe) را نیز به MCU وارد کند.

این اثر که توسط تایکا وایتیتی (Taika Waititi) کارگردانی شده ، به واسطه این که زمانی تا اکرانش باقی نمانده است، میزبان پخش تیزر و تریلرهای مختلفی بوده که ما را با صحنه‌های متعددی روبرو کرده است. با این حال یکی از جذاب‌ترین صحنه‌ها، رویارویی ثور و گور می‌باشد که ثور با استفاده از سلاح رعد زئوس به مقابله با قصاب خدایان رفته است.

صحنه‌ای که تصویر آن را می‌توانید در ادامه مشاهده نمایید.

نبرد گور و ثور در تصویر جدید Thor: Love and Thunder

نکته جالب توجه، عدم استفاده ثور از سلاح اصلی خود یعنی استورم‌بریکر می‌باشد. با توجه به این که کریستین بیل به عنوان قاتل خدایان شناخته می‌شود، این احتمال وجود دارد که زئوس به دست وی کشته شده و حال سلاح زئوس توسط ثور استفاده خواهد شد.

طرفداران Thor: Love and Thunder می‌توانند در تاریخ 8 ژوئیه (17 تیر) به مشاهده نبرد ثور و گور در سینماها بپردازند تا از نتیجه نهایی آن مطلع شوند.

منبع: مووی‌وب

DARKSIRENMehran.BaAlbertmeysambSoldier (Wolf Edition)

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا