هاست پرسرعت
بازی

نتایج شاخص‌ترین اطلاعات مصرف بازی‌های دیجیتال ایران در سال 1400 اعلام شد

نتایج شاخص‌ترین اطلاعات مصرف بازی‌های دیجیتال ایران در سال 1400 اعلام شد

نتایج تازه‌ترین پیمایش کشوری بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در خصوص شاخص‌ترین اطلاعات مصرف بازی‌های دیجیتال در ایران در نشستی خبری با حضور مدیرعامل و معاون پژوهش و آموزش بنیاد اعلام شد.

تبلیغات

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، محمد امین حاجی هاشمی مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در این نشست خبری که با حضور جمعی از خبرنگاران برگزار شد، با اشاره به براساس پیمایش 1400 نرخ رشد بازیکنان ایرانی طی 12 سال گذشته به نرخ متوسط افزایش 7 درصدی در سال رسیده است، گفت: براساس این پیمایش میانگین سنی بازیکنان از 22 سال در سال 98، به 23 سال در سال 1400 رسیده است و بازیکنان به طور متوسط 95 دقیقه در روز بازی می‌کنند. نتایج این پیمایش همچنین نشان می‌دهد که 58 درصد بازیکنان به صورت آنلاین بازی می‌کنند. همچنین براساس تفکیک جنسیتی بازیکنان نیز 59 درصد مردان و 41 درصد زنان را تشکیل داده‌اند. براساس نتایج پیمایش سال 98 از هر 100 زن ایرانی 29 نفر بازیکن بودند که در پیمایش اخیر این عدد به 35 بازیکن افزایش یافته است.

گزارش کامل «نمای باز 1400» که شاخص‌ترین اطلاعات مصرف رسانه بازی در ایران 1400 را در اختیار علاقه‌مندان، محققان، سیاست‌گذاران و فعالان صنعت بازی ایران قرار می‌دهد از اینجا قابل دسترس است.

FdsBlizz-St0rm™️Ellieموز سخنگوmeysambننه آشوبشبح gsxr (کاربر حرفه‌ای)

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا