بازی

نتفلیکس پخش Breaking Bad را در سال 2025 متوقف خواهد کرد

نتفلیکس پخش Breaking Bad را در سال 2025 متوقف خواهد کرد

در سال 2025 شاهد پایان همکاری والتر و جسی در سریال Breaking Bad با نتفلکیس خواهیم بود.

سریال Breaking Bad را می‌توان به عنوان یکی از محبوب‌ترین مجموعه‌های تلویزیونی دو دهه اخیر خطاب کرد که طی چند سال گذشته وارد استریم نتفلیکس شده و بینندگان زیادی را برای این سرویس جذب کرده بود. با این حال هر اتفاقی خوبی یک پایان خواهد داشت!

به همین دلیل طبق گزارش جدیدی که منتشر شده است، کمپانی نتفلیکس در نظر دارد تا برخی از مجموعه‌های تلویزیونی خود را از سرویسش کنار گذاشته و Breaking Bad یکی از آن‌ها خواهد بود. اتفاقی که به طور رسمی در تاریخ 10 فوریه 2025 (22 بهمن 1403) به وقوع خواهد پیوست.

تبلیغات

از دیگر مجموعه‌هایی که نتفلیکس پخششان را به زودی متوقف می‌کند، می‌توان به سریال‌هایی همچون Community، NCIS، How to Get Away With Murde و 30 Rock اشاره کرد. با توجه به افزایش رقابت سرویس‌های استریم، تمدید حق پخش چنین سریال‌هایی مخصوصاً Breaking Bad گران قیمت بوده و نتفلیکس قصد دارد تا چنین هزینه‌هایی را صرف امور دیگری نماید.

اگر از طرفداران سریال Breaking Bad با هنرنمایی تماشایی برایان کرانستون (Bryan Cranston) و آرون پال (Aaron Paul) هستید؛ به هیچ عنوان نگران نباشید. زیرا می‌توانید به مشاهده سریال پیش درآمد این مجموعه تحت عنوان Better Call Saul بپردازید.

منبع: مووی‌وب

Skyrim : The Elder Scrolls VerenmeysambMahyarMsmSquatlatex2Arnaldsoosmar

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا