هاست پرسرعت
بازی

نرخ فریم و رزولوشن اجرایی The Texas Chain Saw Massacre مشخص شد

نرخ فریم و رزولوشن اجرایی The Texas Chain Saw Massacre مشخص شد

گان اینتراکتیو (Gun Interactive) و سومو ناتینگهام (Sumo Nottingham) نرخ فریم و رزولوشن اجرایی The Texas Chain Saw Massacre را اعلام کردند.

تبلیغات

تنها یک هفته با انتشار رسمی The Texas Chain Saw Massacre، بازی ترسناک ساخته شده توسط گان اینتراکتیو فاصله داریم و در این شرایط که عقربه‌های ساعت به نفع تاریخ عرضه دوران می‌کنند، اطلاعات جدیدی از نحوه عملکرد این عنوان روی کنسول‌های بازی منتشر شده است.

چنانچه قبلاً تائید شده بود، The Texas Chain Saw Massacre در پلتفرم‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس دارای حالت Performance خواهد بود که با فعال‌سازی آن، بازی با رزولوشن ۱۰۸۰p پویا و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد. در عین حال، بازیکنان می‌توانند از حالت Quality نیز استفاده کنند که در این صورت بازی را با رزولوشن ۴K و نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه تجربه خواهند کرد. از سوی دیگر، کنسول ایکس باکس سری اس، این بازی را با رزولوشن پویای ۴K و نرخ فریم ۳۰ اجرا خواهد کرد و هیچ گزینه‌ای برای دستیابی به نرخ فریم ۶۰ ندارد.

و اما کنسول‌های نسل هشتم یعنی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان قرار است بازی را با رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۳۰ اجرا کنند و سازندگان هنوز هیچگونه اطلاعاتی در خصوص اجرای The Texas Chain Saw Massacre روی سخت‌افزارهای میان‌نسلی پلی استیشن ۴ پرو و ایکس باکس وان ایکس، اعلام نکرده‌اند.

The Texas Chain Saw Massacre در تاریخ ۲۷ مرداد ۱۴۰۲ (۱۸ آگوست ۲۰۲۳) برای کنسول‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در صورت تمایل، می‌توانید مشخصات سیستم مورد نیاز این بازی را از طریق این نشانی، مشاهده کنید.

منبع: GamingBolt

تبلیغات
از ماتریکس خارج شدم 🗿👍🏻KianEnzeGubaruUNCLE ARTURفریداوردک تک تک ورژن ۴.۳مردی از مادری فرانسوی و پدر ایتالیاییEzio (در کف Spider-Man: Across the Spider-Verse)اپوزوسیون gsxrKRATOSEFAN1Witchermeysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا