بازی

نسخه فرعی Stranger Things کاملا متفاوت خواهد بود

نسخه فرعی Stranger Things کاملا متفاوت خواهد بود

خالقان سریال Stranger Things به تازگی در مصاحبه جدید خود در مورد نسخه فرعی این سریال و جزییات مربوط به آن صحبت کردند.

سریال چیزهای عجیب (Stranger Things) ساخته مت و راس دافر (Matt and Ross Duffer) است که چهارمین فصل از آن به تازگی از سرویس آنلاین نتفلیکس پخش شده است. طرفداران باید برای تماشای فصل پنجم و پایانی این سریال فانتزی و علمی-تخیلی مدت زیادی را صبر کنند اما گزارش‌ها حاکی از آن هستند که خالقان سریال در حال توسعه یک نسخه‌فرعی بر اساس آن هستند.

برادران دافر در حال توسعه این سریال جدید هستند و در حال حاضر نیز هیچ گونه اطلاعاتی در مورد آن در دسترس نیست و حتی خود سرویس نتفلیکس نیز چیزی زیادی در مورد آن نمی‌داند. با این حال، این دو برادر به طرفداران اطمینان دادند که سریال جدید با نسخه اصلی کاملا متفاوت خواهد بود.

مت و راس دافر در مصاحبه خود گفته‌اند:

این سریال جدید دنباله اثر اصلی نخواهد بود. شایعاتی وجود دارند که این سریال جدید قرار است بر محوریت کاراکترهایی همچون الون یا استیو و داستین یا حتی کاراکتر دیگری با قدرت‌های فرابشری باشد. این‌ها اصلا برای من جالب‌توجه نیستند چراکه ما قبلا به تمام این موارد در سریال اصلی پرداختیم. پس این سریال جدید کاملا متفاوت خواهد بود.

برادران دافر همچنین تاکید کردند که تنها نقطه اشتراک بین دو سریال، داستان و نحوه داستان‌سرایی آن‌ها خواهد بود. آن‌ها گفته‌اند:

داستان‌ها در این جهان تخیلی به یکدیگر مرتبط هستند اما نحوه بازگو کردن آن‌ها است که این دو سریال را با یکدیگر متفاوت می‌کند.

خالقان سریال «چیزهای عجیب» تاکید کرده‌اند که هیچ کدام از کاراکترهای اصلی سریال در نسخه‌فرعی حضور نخواهند داشت و این موضوع ممکن است برای طرفداران این اثر ناامیدکننده باشد. هر چند، برادران دافر وعده داستانی مهیج و سریع در فصل پنجم و پایانی را داده‌اند. آن‌ها اظهار داشتند:

در پایان هر فصل ما داستان را خاتمه می‌دادیم و در قسمت‌های ابتدایی فصل جدید نیز سعی می‌کردیم که بیننده را با کاراکترها و وضعیت فعلی آن‌ها آشنا کنیم. با این حال،‌ داستان در فصل چهارم پایان نیافته و از همان ابتدای فصل پنجم قرار است داستان به شکلی هیجانی و سریع ادامه پیدا کند. فصل پنجم سریال قرار است سریع، مهیج و متفاوت باشد.

منبع: movieweb

meysambJin sakai

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا