بازی

نقدها و نمرات بازی Monster Hunter Rise: Sunbreak منتشر شدند

نقدها و نمرات بازی Monster Hunter Rise: Sunbreak منتشر شدند

بسته الحاقی بازی Monster Hunter Rise یعنی Sunbreak منتشر شده است و با نگاهی به نقدها و نمرات آن می‌توان گفت که با یک افزودنی بسیار خوب برای بازی اصلی طرف هستیم.

بازی Monster Hunter Rise: Sunbreak یک بسته الحاقی برای Monster Hunter Rise اصلی است. این بسته الحاقی شامل گیم‌پلی بهبود یافته و مکانیک‌های مبارزات پیشرفته‌تر می‌شود. هم‌چنین هیولاها و مناطق جدید و منحصر به فرد هم به بازی اضافه شده‌اند. یک درجه‌ی سختی جدید در قالب ماموریت‌های Master Rank هم جزو محتوای این بسته الحاقی هستند. در ادامه نگاهی به نقدها و نمرات Monster Hunter Rise: Sunbreak می‌اندازیم.

VG247 10/10

Sunbreak یک بسته الحاقی واجب برای تمام طرفداران Monster Hunter است. در کنار بازی Monster Hunter Rise این احتمالا بهترین نقطه شروع برای بازیکنان جدید این فرنچایز است.

Windows Central 9/10

پس از صرف کردن بیش از صد ساعت در بازی Monster Hunter Rise، به آسانی می‌توانم بگویم که بسته الحاقی Sunbreak تمام مشکلاتم با بازی اصلی را رفع می‌کند، بلکه یکی از بازی‌های مورد علاقه‌ام در تاریخ سری Monster Hunter است.

Game Revolution 8.5/10

انتظار یک تجربه‌ی انقلابی را نداشته باشید. Sunbreak برای کسانی است که بازی اصلی را به پایان رسانده‌اند. با این حال کسانی که ده‌ها ساعت را صرف تجربه‌ی Monster Hunter Rise کرده‌اند ممکن است کمی در ساعات اولیه‌ی Sunbreak احساس خستگی کنند.

PC Gamer 8.9/10

Monster Hunter Rise: Sunbreak صرفا محتوای بیشتر برای طرفداران Rise است. این مهم چیز بدی نیست، اما عدم وجود محتوای حقیقتا جدید کمی ناامیدکننده است.

VGC 8/10

Monster Hunter Rise: Sunbreak یک بسته الحاقی عالی برای شکارچیانی است که به دنبال یک تجربه‌ی جدید می‌گردند.

Game Informer 7.8/10

در مجموع باید گفت که اوقات خوشی را با Sunbreak داشتم. عدم وجود هیولاهای جدید در چند ساعت اول به تجربه‌ی کلی آسیب می‌زنند. برای کسانی که عاشق Monster Hunter هستند، بسته الحاقی Sunbreak محتوای جذاب زیادی را ارائه می‌دهد. فقط انتظار محتوای جدید زیادی را در ساعات اولیه نداشته باشید.

IGN 7/10

بازی Monster Hunter Rise: Sunbreak یک بسته الحاقی سرگرم‌کننده است که هیولاهای جدید و جالبی دارد اما چندان خبری از ایده‌های تازه نیست.

نقدها و نمرات بازی Monster Hunter Rise: Sunbreak منتشر شدند
میانگین نمرات بازی در وبسایت متاکریتیک
نقدها و نمرات بازی Monster Hunter Rise: Sunbreak منتشر شدند
میانگین نمرات بازی در وبسایت اپن‌کریتیک
SamadmarioInvisible bearded usermeysambJin sakaiSekiroo0ashil0oTotal WarFlochamiklovفیل خالی بند شاگرد عمو جیمJonah hexDARKSIRENMohsenj74AMIR WAZOWSKIAlbert

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا