هاست پرسرعت
بازی

نقدها و نمرات بازی Overwatch 2 منتشر شدند

نقدها و نمرات بازی Overwatch 2 منتشر شدند

دنباله‌ی مورد انتظار بازی Overwatch به تازگی به صورت Early Access منتشر شده است. در ادامه قصد داریم تا نگاهی به نقدها و نمرات بازی Overwatch 2 بیندازیم.

Overwatch 2 یک شوتر اول شخص است که توسط Blizzard Entertainment توسعه یافته و منتشر شده است. این بازی که در زیر ژانر شوترهای قهرمانی قرار می‌گیرد به عنوان دنباله‌ای مستقیم برای بازی Overwatch از سال 2016 منتشر می‌شود. بازی Overwatch 2 یک اثر کاملا رایگان بوده که در حال حاضر به صورت Early Access بر روی کنسول‌های نسل هشتمی و نسل نهمی و هم‌چنین پلتفرم PC در دسترس است. این بازی شامل قابلیت بازی میان پلتفرمی کامل هم می‌شود.

از مهم‌ترین تغییرات Overwatch 2 نسبت به بازی اول، کاهش اندازه‌ی تیم‌ها از شش بازیکن به پنج بازیکن بوده است. این تغییر باعث شده تا بسیاری از قهرمانان دستخوش تغییراتی در مکانیک‌ها و گیم‌پلی خود شوند. در کنار این تغییر شاهد اضافه شدن یک حالت PvP جدید به نام Push به بازی هستیم. در Push دو تیم برای در دست گرفتن کنترل یک ربات در نقشه با هم می‌جنگند. این بازی هم‌چنین شامل حالت‌های PvE مختلفی می‌شود. در مجموع باید گفت که نمرات بازی خبر از دنباله‌ی موفقی می‌دهند. در ادامه این نقدها و نمرات را بررسی می‌کنیم.

Windows Central 9/10

Overwatch 2 نماینده‌ی تغییرات اساسی در ساختار شوتر Blizzard است. تغییراتی که این بازی برای بازگشت به روزهای اوج به آن نیاز داشت. بازی Overwatch 2 بی‌نقص نیست، اما تغییراتی که به ساختار گیم‌پلی، سیستم‌های پیشرفت، برنامه‌ی عرضه‌ی محتوا و جلوه‌های بصری اعمال می‌کند عالی هستند.

Game Informer 9/10

Overwatch 2 آن طور که از یک دنباله‌ی شماره‌دار انتظار دارید پایه و اساس این سری را تغییر نمی‌دهد، اما در نهایت با تکامل هوشمندانه‌ای از بازی اصلی طرف هستیم. این بازی شاید هرگز جادوی چند سال اول Overwatch 2016 را تکرار نکند، اما قدم محکمی در جهت بازسازی ایمان من نسبت به این فرنچایز است. شاید چند صد ساعت دیگر را صرف تجربه‌ی شوتر تیمی مورد علاقه‌ام کنم.

تبلیغات

CGMagazine 8.5/10

Overwatch 2 دنباله‌ای شایسته برای Overwatch اصلی است که به جای از نو ساختن این بازی آن را بهبود می‌بخشد. این بازی مشکلات خودش را دارد، اما هسته‌ی اصلی گیم‌پلی و رابط کاربری بهبود یافته منجر به دنباله‌ای سرگرم‌کننده می‌شوند.

IGN 8/10

تغییر فرمت Overwatch 2 به تیم‌های پنج نفره نفس تازه‌ای برای شوتری است که زمانی بهترین شوتر موجود در بازار بود. البته هنوز شاهد بازگشت کامل این سری به اوج نیستیم.

We Got This Covered 7/10

Overwatch 2 نسخه‌ی قبلی این سری را با تجربه‌ای متفاوت اما یکسان جایگزین می‌کند. آینده‌ی این بازی با توجه به حرکت این فرنچایز به سمت پرداخت‌های درون برنامه‌ای سنگین‌تر و عدم وجود المان منحصر به فرد نسبت به سایر عناوین لایو سرویس کمی نامطمئن است.

Game Rant 6/10

برای بازیکنان قدیمی این سری، Overwatch 2 بیشتر قرار است یک آپدیت پر سر و صدا باشد. در عوض اینجا شاهد سیستم‌های پیشرفت و موانع آزاردهنده‌ای هستیم که در بازی اصلی وجود نداشتند. در حالت کنونی Overwatch 2 بیشتر یک محصول تجاری است تا هنر. با این حال از الان تا عرضه‌ی نسخه‌ی 1.0 بازی زمان زیادی برای بهبود باقی مانده است.

Overwatch 2
میانگین نمرات بازی در وبسایت متاکریتیک
نقدها و نمرات بازی Overwatch 2 منتشر شدند
میانگین نمرات بازی در وبسایت اپن‌کریتیک
DARKSIRENPorfosor🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷ArthurعلیMasterDota2کاکاسنگیCapitanDr.Pyroعمو فیل کبیرmahdi12345TUPACامیرLonesome guyتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)ناتی گادZahragamer2Ellie TerminatorHunTeR007IrNکیومرثmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا