هاست پرسرعت
بازی

نقدها و نمرات بازی The Dark Pictures: The Devil In Me منتشر شدند

نقدها و نمرات بازی The Dark Pictures: The Devil In Me منتشر شدند

جدیدترین قسمت از سری آنتالوژی سوپرمسیو گیمز (Supermassive Games) یعنی The Dark Pictures: The Devil In Me منتشر شده است. در ادامه نگاهی به نقدها و نمرات این بازی خواهیم انداخت.

gsxr نیز ساعاتی پیش همراه با پایان امبارگوی بازی، نقد و بررسی The Dark Pictures: The Devil In Me را منتشر کرد که خلاصه‌ای از آن را در ادامه مطالعه می‌کنید:

gsxr 6.5/10

بازی Dark Pictures: Devil in Me، عنوان متوسط دیگری از این سری است که تجربه‌ای معمولی از آثار تعاملی را به ارمغان می‌آورد. از ریتم کند و پیشروی آهسته گرفته تا مشکلات روایت، بازی از مشکلات مختلفی رنج می‌برد، اما اگر علاقه مند به عناوین تعاملی داستانی هستید، شاید این بازی ارزش یک بار تجربه را داشته باشد.

مصطفی زاهدی

با این اوصاف بدون اتلاف وقت بیشتری نگاهی به برخی از نقدهای وبسایت‌های دیگر از این بازی می‌اندازیم:

COGconnected 8.4/10

بازی The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me پایان مناسبی برای این فصل است. هر بازی در این سری جنبه‌ی مختلفی از ژانر وحشت را جشن گرفته، اما این بازی به نحوی از عناوین قبلی در تاثیرگذاری پیشی می‌گیرد. صداپیشگی شخصیت‌ها عالی بوده و باعث منحصر به فرد بودن آن‌ها می‌شود. به علاوه بهبود سیستم‌های حرکت و Inventory به گیم‌پلی آن کمک می‌کنند. در حالی که گیم‌پلی هنوز محدود و ایده‌ی بازی کمی کلیشه‌ای است، اجرا و شخصیت آن شدیدا ستودنی هستند.

تبلیغات

IGN Spain 8/10

بازی The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me یکی از جالب‌ترین عناوین ترسناک امسال است. حتی اگر داستان بهت‌آور آن هم تا پایان سر پا نماند. در The Devil In Me با یک بازی ترسناک و سرگرم‌کننده طرف هستیم که المان‌های جدید تحسین برانگیزی را به یک فرمول شناخته‌شده معرفی می‌کنند.

Hobby Consolas 8/10

The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me بهترین بازی فصل اول سری The Dark Pictures نیست، اما در هر صورت با یک بازی سرراست و لذت‌بخش برای طرفداران ژانر اسلشر طرف هستیم.

PlayStation Universe 7.5/10

سوپرمسیو گیمز فصل اول سری The Dark Pictures را با قوی‌ترین عنوانش یعنی The Devil In Me به پایان می‌رساند. از نظر فنی بازی کمی جای کار دارد و تا رسیدن به جاهای خوب داستان کمی طول می‌کشد، اما وقتی به هسته‌ی بازی می‌رسید، با یکی از بهترین آثار سوپرمسیو گیمز طرف هستیم.

GameByte 6/10

بازی‌های ژانر وحشت در هسته‌ی خود در مورد خلق احساس ترس هستند. سوپرمسیو گیمز، توسعه‌دهنده‌ی بازی، در بعضی سکانس‌ها توانسته در خلق این حس عالی عمل کند، اما در طول بازی شاهد تداوم نیستیم. من The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me را با یک احساس وحشت از فشردن دکمه‌ها در هر لحظه‌ی ممکن ترک می‌کنم. با این وجود موارد مثبت زیادی هم در این بازی وجود دارند، خصوصا اگر طرفدار بازی‌های قبلی این سری باشید. من از وجود حالت‌های مختلف در این بازی لذت بردم. یک حالت تک‌نفره برای دیدن نقطه‌نظرهای مختلف در داستان وجود دارند و یک حالت چندنفره هم برای افراد کم‌تر شجاع در نظر گرفته شده است.

Push Square 6/10

The Devil In Me یک نسخه‌ی کارساز و نسبتا سرگرم‌کننده‌ی دیگر در سری The Dark Pictures است. با این حال این بازی از رسیدن به فرازهای House of Ashes یا حتی Little Hope باز می‌ماند. با توجه به هدر رفتن پتانسیل زیادی از این بازی، این روی دوش چرخه‌ی گیم‌پلی آشنای این سری است که یک عنوان درخور را ارائه دهد. اضافه شدن چند ویژگی جدید به بازی یعنی The Devil In Me دارای حداقل کیفیت لازم برای طرفداران است.

Dexerto 6/10

در حالی که این احساس وجود دارد که نسبت به بازی‌های اول سری The Dark Pictures شما کنترل کمتری در The Devil In Me دارید، در نهایت با یک عنوان شایسته‌ی دیگر برای کتابخانه‌ی راوی این سری طرف هستیم. شکی نیست که سوپرمسیو گیمز در این زمینه از بازی‌ها بهترین استودیو هستند و در آینده منتظر فصل دوم The Dark Pictures هستیم.

The Dark Pictures
میانگین نمرات بازی در وبسایت متاکریتیک
نقدها و نمرات بازی The Dark Pictures: The Devil In Me منتشر شدند
Sj17Dota2میام رو خطتDARKSIRENChris redfieldFernandoعلیgod of warA,,shM.KhTUPACامیر حسینEzio Auditore da Firenzeپلنگ پیرهن صورتیCapitan

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا