بازی

نقدها و نمرات سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power

نقدها و نمرات سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power

منتقدان نظرات خود درباره فصل اول سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power را اعلام کرده‌اند.

سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت (The Lord of the Rings: The Rings of Power) محصول سرویس آنلاین آمازون و پیش‌درآمدی برای فیلم‌های «ارباب حلقه‌ها» و «هابیت» به شمار می‌رود که به داستان عصر دوم سرزمین میانی می‌پردازد.

این سریال جزو مورد انتظارترین سریال‌های سال جاری میلادی محسوب می‌شود و طرفداران بسیار زیادی مشتاقانه منتظر تماشای آن هستند. حالا نیز منتقدان نظرات خود درباره این سریال را اعلام کرده‌اند و اکثرا نیز به ستایش این اثر پرداخته‌اند.

در وب سایت راتن تومیتوز ۱۲۳ نقد برای فصل اول سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» منتشر شده که امتیاز ۸۱ درصد را برای آن به همراه داشته است. در وب سایت متاکریتیک نیز منتقدان امتیاز ۷۲ از صد را به این سریال داده‌اند که بر اساس ۳۴ نقد بوده است. در ادامه نظر برخی از منتقدان برتر جهان در مورد این سریال قرار دارد.

نظر منتقدان درباره سریال ارباب حلقه‌ها

  • راتن تومیتوز | ۱۲۳ نقد – امتیاز ۸۱ درصد
  • متاکریتیک | ۳۴ نقد – امتیاز ۷۲ از صد
سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power

«91/100 The A.V. Club | منتقد: مت شیمکوییتز»

سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» در دو قسمت ابتدایی خودش فوق‌العاده است. البته مدت زمانی طول می‌کشد تا سریال ما را با این جهان و همچنین کاراکترها آشنا کند.

«91/100 TVLine | منتقد: دیو نمتز»

انتظار برای سریال «ارباب حلقه‌ها» کاملا ارزشمند بوده است؛ این سریال یک اثر حماسی و جاه‌طلبانه به شمار می‌رود که جلوه‌های بصری خیره‌کننده‌ای دارد.

تبلیغات

«91/100 Collider | منتقد: تریس لاکسون»

سریال «ارباب حلقه‌ها» توانسته آنچه که بیننده‌ها در مورد آثار فانتزی دوست دارند را درون خود جای بدهد و با عمق و جزییات بسیار زیاد دنیای تالکین را به نمایش در بیاورد. با اینکه هنوز ابتدای فصل اول سریال است اما این اثر در همان ابتدا توانسته وعده اثری با کیفیت را بدهد.

«80/100 The Independent | منتقد: کوین ای جی پری»

نباید انتظاری جهانی همچون وستروس را در سریال «ارباب حلقه‌ها» داشته باشید. این سریال ما را به سرزمین میانی دوست‌داشتنی باز می‌گرداند و وعده ماجراجویی بزرگی را می‌دهد.

«80/100 Variety | منتقد: کارولین فرامکی»

فعلا می‌توان گفت که هزینه‌های گزاف سرویس آنلاین آمازون برای ساخت سریال «ارباب حلقه‌ها» تبدیل به اقتباسی برجسته و موفق شده است که به لطف افسانه‌ها و داستان‌های برجسته و شناخته‌شده، نوید ماجراجویی‌های جذابی را می‌دهد.

سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power

«80/100 Empire | منتقد: هلن اوهارا»

سریال «ارباب حلقه‌ها» مجلل و فراگیر است و کاملا مشخص است که هزینه‌ها به خوبی صرف شده‌اند. مدتی طول می‌کشد که با این کاراکترهای تازه آشنا شوید اما نشانه‌ها حاکی از آن هستند که این سرمایه‌گزاری روی کاراکترها ارزشش را خواهد داشت.

«75/100 IndieWire | منتقد: بن تراورس»

سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» در همان ابتدا دلیل کافی ارائه می‌کند تا بیننده منتظر قسمت‌های بعدی باشد. مطمئنا سریال با داشتن زمان کافی برای ارائه داستان خود و همچنین تاکید روی نقاط قوتش، می‌تواند به اثری شایسته و برجسته در جهان تالکین تبدیل شود.

«70/100 RogerEbert.com | منتقد: کلینت ورثینگتون»

در حالی که دو قسمت ابتدایی سریال «ارباب حلقه‌ها» به سختی پیش می‌روند اما به اندازه کافی توانستند در بیننده انگیزه و علاقه‌ ایجاد کنند و آن‌ها را به قسمت‌های بعدی امیدوار کنند.

«70/100 The Hollywood Reporter | منتقد: دن فینبرگ»

قسمت اول سریال «ارباب حلقه‌ها» بیشتر روی جهان‌سازی و پایه‌ریزی داستان متمرکز شده است و با اینکه از کندی خود رنج می‌برد اما توانسته تا حد بسیار زیادی در اهداف خود موفق باشد. در قسمت دوم نیز داستان روبه‌جلو حرکت می‌کند و کاراکترها و صحنه‌هایی به نمایش در می‌آیند که تضمینی برای آینده طولانی مدت سریال هستند.

«42/100 Entertainment Weekly | منتقد: دارن فرانیچ»

مطمئنا طرفداران تشنه به تماشای اثری از سرزمین میانی، از تماشای سریال «ارباب حلقه‌ها» راضی خواهند شد و در کل، این سریال نسبت به دیگر سریال‌های پر هزینه و تهی سرویس‌های آنلاین بسیار بهتر است. اما این سریال یک فاجعه خاص از پتانسیل‌های از بین رفته به شمار می‌رود و سازندگان برای تبدیل کردن آن به اثری آزموده و بلاک‌باستری، احتمالات بی حد و مرز این جهان باشکوه را قربانی کرده‌اند.

Tlou part 2 game of the century77sefirot2011SoLTaNامیر گیمرEmad-MartianmeysambDARKSIRENEmperor Nima ShamsPlayground Gamesموای

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا