هاست پرسرعت
بازی

نقدها و نمرات فصل اول سریال Interview with the Vampire

نقدها و نمرات فصل اول سریال Interview with the Vampire

منتقدان نظرات خود درباره سریال Interview with the Vampire را اعلام کرده‌اند و به تحسین این اثر پرداخته‌اند.

سریال مصاحبه با خون‌آشام (Interview with the Vampire) اثری ترسناک و خون‌آشامی به شمار می‌رود که توسط رولین جونز (Rolin Jones) بر اساس رمانی به همین نام محصول سال ۱۹۷۶ میلادی و نوشته ان رایس (Anne Rice) ساخته شده است. سم رید (Sam Reid)، جیکوب اندرسون (Jacob Anderson) و اریک بوگوسیان (Eric Bogosian) نیز بازیگران اصلی این سریال هستند.

منتقدان بر این باور هستند که فصل اول سریال «مصاحبه با خون‌آشام» با لحن سرزنده و همچنین میدان دید وسیع باعث شده تا نگرانی‌ها در مورد بازسازی موفق بر اساس این داستان گوتیک از ان رایس بر طرف شوند.

در وب سایت راتن تومیتوز تاکنون ۲۹ نقد برای فصل اول سریال «مصاحبه با خون‌آشام» منتشر شده که امتیاز ۹۷ درصد را برای آن به همراه داشته است. در وب سایت متاکریتیک نیز امتیاز ۸۳ از صد دیده می‌شود که بر اساس ۲۰ نقد است. در ادامه نیز نظر برخی از منتقدان برتر جهان در مورد این سریال قرار دارد.

نظر منتقدان درباره سریال Interview with the Vampire

  • راتن تومیتوز | ۲۹ نقد – امتیاز ۹۷ درصد
  • متاکریتیک | ۲۰ نقد – امتیاز ۸۳ از صد
سریال مصاحبه با خون‌آشام (Interview with the Vampire)

«100/100 Collider | منتقد: کارلی لین»

مسیر رسیدن به اقتباسی تازه بر اساس رمان «مصاحبه با خون‌آشام» از آن رایس پر از پیج و خم بوده اما این سریال گیرا و جذاب از شبکه ای‌ام‌سی ثابت کرده که این اثر در دستان افراد بااستعدادی قرار دارد.

«91/100 The A.V. Club | منتقد: جنا شرر»

تبلیغات

سریال «مصاحبه با خون‌آشام» از شبکه ای‌ام‌سی اثری بدیع به شمار می‌رود که توانسته این داستان قدیمی را برای نسلی جدید و روشن‌فکرتر بازسازی کند، درست همانطور که سریال نگهبانان (Watchmen) توانست این کار را انجام بدهد.

«91/100 IndieWire | منتقد: استیو گرین»

سریال «مصاحبه با خون‌آشام» بر روی پایه‌ای ساخته شده که تمام دوران‌ها را در بر می‌گیرد و به همین دلیل نیز محدود به هیچ مکان یا زمانی احساس نمی‌شود.

«80/100 Variety | منتقد: کارولین فرامکی»

اعتماد به نفسی نسبت به سریال «مصاحبه با خون‌آشام» وجود دارد که آن را به اثری ارزشمند تبدیل می‌کند، حتی زمانی که سعی دارد عناصر گوتیک را درون خود بگنجاند.

«80/100 The Hollywood Reporter | منتقد: دن فینبرگ»

سریال «مصاحبه با خون‌آشام» توانسته رابطه مرکزی موجود در منبع داستانی را مستحکم کند و برخی از جنبه‌های طنزآمیز آن را اصلاح کند که واقعا ارزشمند است. این سریال خیلی ترسناک نیست اما گاهی اوقات مضطرب‌کننده احساس می‌شود و در کل، شروعی امیدوارکننده داشته است.

«75/100 Entertainment Weekly | منتقد: دارن فرانیچ»

تکامل داستان در این سریال کارآمد بوده است، البته ناگفته نماند که سریال «مصاحبه با خون‌آشامی» زمانی که چشم از روی کاراکترهای اصلی و جذاب خود بر می‌دارد، با مشکل روبه‌رو می‌شود.

«67/100 TVLine | منتقد: دیو نمتز»

این برداشت شبکه ای‌ام‌سی از داستان «مصاحبه با خون‌آشام» بدون شک جسورانه و فریبنده است اما گاهی اوقات بیش از حد به سمت نمایشی و طنز بودن سوق پیدا می‌کند.

«60/100 The Guardian | منتقد: چارلز برامسکو»

تصمیم برای انتخاب بازیگری سیاه‌پوستی برای نقش لوئیس بزرگترین و مفیدترین تغییر نسبت به منبع داستانی به شمار می‌رود که باعث جذاب‌تر شدن رابطه میان شخصیت‌های اصلی شده است.

Chris redfieldmeysambHAMIDامیر حسین

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا