بازی

نقدها و نمرات فیلم Bones and All

نقدها و نمرات فیلم Bones and All

منتقدان نظرات خود درباره فیلم Bones and All را اعلام کردند و نمرات بسیار خوبی به این فیلم داده‌اند.

فیلم استخوان‌ها و همه (Bones and All) داستان عاشقانه بین زنی جوان به نام مارن با بازی تیلور راسل (Taylor Russell) و فردی به نام لی با بازی تیموتی شالامی (Timothée Chalamet) را دنبال می‌کند که در سراسر آمریکا سفر می‌کنند و حالا باید ببینند که این عشق آن‌ها پایدار می‌ماند یا خیر.

کارگردانی فیلم «استخوان‌ها و همه» را لوکا گوادانینو (Luca Guadagnino) در دست دارد که قبلا در فیلم مرا با نامت صدا کن (Call Me By Your Name) با تیموتی شالامی همکاری داشته است. این فیلم به تازگی در جشنواره فیلم ونیز ۲۰۲۲ اکران شده و منتقدان نیز نقدهای خود درباره این فیلم را منتشر کردند.

در وب سایت راتن تومیتوز ۲۴ نقد برای این فیلم منتشر شده که امتیاز ۹۲ درصد را برای آن به ارمغان آورده است. ۱۵ نقد نیز در وب سایت متاکریتیک به ثبت رسیده که امتیاز ۷۴ از صد را برای این فیلم به همراه داشته است. در ادامه نظر منتقدان برتر جهان در مورد فیلم «استخوان‌ها و همه» قرار دارد.

نظر منتقدان درباره فیلم Bones and All

  • راتن تومیتوز | ۲۴ نقد – امتیاز ۹۲ درصد
  • متاکریتیک | ۱۵ نقد – امتیاز ۷۴ از صد
فیلم Bones and All

«100/100 The Guardian | منتقد: پیتر بردشاو»

فیلم «استخوان‌ها و همه» یک اثر عجیب و جسورانه به شمار می‌رود که درون داستان عاشقانه و آرمان‌گرایانه خودش، ترسناک، زننده و حیرت‌آور است.

تبلیغات

«100/100 The Playlist | منتقد: جک کینگ»

با وجود تمام خون‌های جاری و زخم‌های خونین و همچنین شکم‌پرستی و آدم‌خواری، فیلم «استخوان‌ها و همه» سرشار از مکتب رمانتیسم است.

«91/100 IndieWire | منتقد: لیلا لطیف»

فیلم «استخوان‌ها و همه» اساسا یک داستان عاشقانه غم‌انگیز، ویرانگر و زیبا است که سرشار از لحظات تکان‌دهنده و ناراحت‌کننده است.

«80/100 The Hollywood Reporter | منتقد: دیوید رونی»

لوکا گوادانینو یک اثر ترسناک خلق کرده که در آن چندان به فاکتور شوکه کردن بیننده اهمیت نمی‌دهد و بیشتر روی انزوای تلخ کاراکترهای جوان داستان و همچنین داستان عاشقانه بین آن‌ها تمرکز دارد.

«67/100 Collider | منتقد: برایان فورمو»

در فیلم «استخوان‌ها و همه» مناظری بسیار زیبا و تماشایی به تصویر کشیده می‌شوند که آن را به اثری بسیار زیبا و ظریف تبدیل می‌کنند. با این حال،‌ این فیلم مدام در حال تکرار خودش است و به سمت یک آشکارسازی شوکه‌کننده پیش نمی‌رود.

«60/100 Vanity Fair | منتقد: ریچارد لاوسون»

فیلم «استخوان‌ها و همه» محاسن و شایستگی‌های خودش را دارد اما باید گفت که این فیلم تنها یک غذای جانبی در جشن بزرگ آثار لوک گوادانینو به شمار می‌رود. این فیلم نمی‌تواند اشتهای بیننده را سیر کند و مطمئنا پس از تماشای آن، بیننده همچنان گرسنه خواهد بود.

«30/100 Variety | منتقد: اوون گیلبرمن»

فیلم «استخوان‌ها و همه» مفهومی کلی است که به دنبال پیدا کردن داستان خودش است. این فیلم ما را به خود جذب نمی‌کند و تلو تلو خوران در طی مسیر خود را سر و شکل می‌دهد. مطمئنا از تماشای این فیلم بسیار خسته و کسل خواهید شد.

فیلم «استخوان‌ها و همه» در تاریخ ۲۳ نوامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (چهارشنبه ۲ آذر ۱۴۰۱) روی پرده سینماها اکران خواهد شد.

DARKSIRENKurosmeysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا