هاست پرسرعت
بازی

نقدها و نمرات فیلم See How They Run

نقدها و نمرات فیلم See How They Run

فیلم See How They Run اثری کمدی و رازآلود به شمار می‌رود که توانسته نمرات قابل قبولی از منتقدان بدست بیاورد.

تام جورج (Tom George) فیلم ببینید چگونه می‌دوند (See How They Run) را کارگردانی کرده و مارک چپل (Mark Chappell) فیلم‌نامه آن را قلم زده است. این فیلم کمدی و رازآلود با بازی سرشه رونان (Saoirse Ronan)، سم راکول (Sam Rockwell) و آدرین برودی (Adrien Brody) است.

منتقدان بر این باور هستند که فیلم «ببینید چگونه می‌دوند» با مقایسه‌های بسیار زیاد با آثار آگاتا کریستی لطف زیادی به خود نکرده اما همچنان فیلم پلیسی بسیار سرگرم‌کننده و جالب‌توجهی به شمار می‌رود.

تاکنون در وب سایت راتن تومتیوز برای فیلم «ببینید چگونه می‌دوند» ۱۲۱ نقد منتشر شده که امتیاز ۷۰ درصد را برای این فیلم به همراه داشته است. در وب سایت متاکریتیک نیز امتیاز ۶۰ از صد بر اساس ۴۰ نقد به ثبت رسیده است. در ادامه نیز نظر برخی از منتقدان برتر جهان در مورد این فیلم قرار دارد.

نظر منتقدان درباره فیلم See How They Run

  • راتن تومیتوز | ۱۲۱ نقد – امتیاز ۷۰ درصد
  • متاکریتیک | ۴۰ نقد – امتیاز ۶۰ از صد
فیلم See How They Run

«80/100 Empire | منتقد: ایان فریر»

فیلم «ببینید چگونه می‌دوند» به جای یک اثر جنایی و رازالود بیشتر شبیه اثری عجیب و غریب به نظر می‌رسد اما همچنان جالب‌توجه و سرگرم‌کننده است و بازیگران برجسته آن نیز توانستند لحظات خنده‌دار بسیار زیادی را خلق کنند. این اثر بار دیگر سرشه رونان را به عنوان بازیگری بااستعداد در زمینه کمدی تایید کرده است.

«80/100 Variety | منتقد: امی نیکلسون»

تبلیغات

فیلم «ببینید چگونه می‌دوند» ادای احترامی است که با خنده و تعلیق بیننده‌ها را شگفت‌زده می‌کند.

«80/100 The Guardian | منتقد: پیتر بردشاو»

فیلم «ببینید چگونه می‌دوند» یک اثر بسیار سرگرم‌کننده و لذت‌بخش است و کارگردان تام جورج توانسته به خوبی از عهده وظیفه خود بر بیاید. کمدی فیلم به شکلی درست، سطحی است و ایدئال‌گرایی سرشه رونان با خستگی سم راکول در تضاد بسیار خوبی قرار دارد.

«70/100 IGN | منتقد: مت دوناتو»

تام جورج موفق شده تا در فیلم «ببینید چگونه می‌دوند» پرونده‌ای مبهم و مهیج را بازگو کند و حتی از ساده‌ترین ترفندها نیز برای این کار کمک گرفته است.

«63/100 RogerEbert | منتقد: نل مینو»

با وجود این همه اشتیاق و جذبه در فیلم «ببینید چگونه می‌دوند»، این مسئله را نمی‌توان انکار کرد که معمای این فیلم اصلا قابل قیاس با آثار آگاتا کریستی نیست.

«50/100 Screen Daily | منتقد: تیم گریرسون»

فیلم «ببینید چگونه می‌دوند» با وجود این همه دسیسه‌ها و چرخش‌های برجسته نتوانسته به درستی در مسیر خود حرکت کند و معمای قتل نیز آن چنان جذاب نیست.

«50/100 IndieWire | منتقد: جود درای»

فیلم «ببینید چگونه می‌دوند» کاراکترهای بسیار زیادی را در داستان نحیف خود جای داده و فضای کافی برای درخشش بازیگران بااستعداد خود فراهم نکرده است. این فیلم ممکن است از بزرگترین نویسنده ژانر معمایی الهام گرفته باشد اما در بهترین حالت، یک تقلید بی‌روح و کسل‌کننده است.

«50/100 Collider | منتقد: اما کیلی»

فیلم «ببینید چگونه می‌دوند» بیش از حد به ادای احترام کردن می‌پردازد و اصالت و ابتکار زیادی در آن به چشم نمی‌خورد. البته باید توجه داشت که این فیلم همچنان اثری سرگرم‌کننده است اما پس از دیدن آن به راحتی به فراموشی سپرده می‌شود.

meysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا