بازی

نقدها و نمرات فیلم The Whale

نقدها و نمرات فیلم The Whale

منتقدان نظرات خوبی در مورد فیلم The Whale با بازی برندن فریزر داشته‌اند و نمرات نسبتا خوبی به آن داده‌اند.

فیلم نهنگ (The Whale) داستان معلمی را دنبال می‌کند که به بیماری چاقی شدید دچار است و امیدوار است بار دیگر بتواند با دخترش رابطه خوبی برقرار کند. برندن فریزر (Brendan Fraser) نقش اصلی این فیلم را بازی می‌کند و دارن آرونوفسکی (Darren Aronofsky) نیز سکان کارگردانی آن را در دست دارد.

در وب سایت راتن تومیتوز تاکنون ۸ نقد برای این فیلم منتشر شده که امتیاز ۷۵ درصد را برای آن به همراه داشته است. امتیاز ۷۰ از صد نیز در وب سایت متاکریتیک به ثبت رسیده که بر اساس ۱۳ نقد بوده است. لازم به ذکر است که فیلم «نهنگ» در جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز ۲۰۲۲ اکران شده و با تشویق حاضرین روبه‌رو شده است. در ادامه نظر برخی از منتقدان برتر جهان در مورد این فیلم قرار دارد.

نظر منتقدان درباره فیلم The Whale

  • راتن تومیتوز | ۸ نقد – امتیاز ۷۵ درصد
  • متاکریتیک | ۱۳ نقد – امتیاز ۷۰ از صد

«100/100 The Telegraph | منتقد: رابی کالین»

انتخاب برندن فریزر برای نقش‌آفرینی در فیلم «نهنگ» بسیار تکان‌دهنده است چراکه با وجود چاقی بسیار زیاد، این بازیگر برجسته و دوست‌داشتنی هنوز توسط بیننده‌ها قابل شناسایی است. از سوی دیگر، او به خوبی توانسته تا این نقش را در این فیلم به نمایش در بیاورد. کاراکتر او در این فیلم بسیار پیچیده، جالب، بامزه و در عین حال انسانی است.

تبلیغات

«91/100 The Playlist | منتقد: جک کینگ»

آنچه که به وفور در فیلم «نهنگ» به چشم می‌خورد،‌ دلسوزی نادر و عمیقی است که با نقش‌آفرینی برجسته برندن فریزر بهتر نیز شده است.

«90/100 The Hollywood Reporter | منتقد: دیوید رونی»

این اثر درام به سبک تئاتر است و اصلا سعی ندارد این موضوع را پنهان کند بلکه با داستان‌سرایی دلسوزانه و لایه‌هایی از عشق، درد و ناامیدی توانسته خود را ارتقاء بدهد. برندن فریزر با نقش‌آفرینی دلنشین خود توانسته قلب بیننده را به شدت تحت تاثیر قرار بدهد.

«67/100 IndieWire | منتقد: لیلا لطیف»

برندن فریزر شایستگی یک ستاره سینما بودن را دارد و این موضوع از نقش‌آفرینی خیره‌کننده او در فیلم «نهنگ» کاملا مشخص است.

«60/100 Variety | منتقد: اوون گیلبرمن»

بخش اعظمی از فیلم «نهنگ» به خوبی نقش‌آفرینی خیره‌کننده و درخشان برندن فریزر در نقش اصلی نیست اما باید گفت که فیلمی که فریزر در آن بازی کرده، ارزش دیدن دارد.

«40/100 The Guardian | منتقد: پیتر بردشاو»

برندن فریزر نقش‌آفرینی بسیار خوبی در نقش اصلی فیلم «نهنگ» داشته و در مقابل او نیز هونگ چاو (Hong Chau) به خوبی توانسته از پس نقش خود بر بیاید اما باید گفت که این فیلم عملکرد ضعیفی داشته است.

DARKSIREN77jokermeysamb🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉Lonesome guy

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا