بازی

نقش مورد علاقه کیانور ریوز در دنیای سینمایی مارول

نقش مورد علاقه کیانور ریوز در دنیای سینمایی مارول

کیانور ریوز در مصاحبه با جیمی کیمل از نقش مورد علاقه خود برای حضور در دنیای سینمایی مارول گفته است.

دنیای سینمایی مارول و دی‌سی هر ساله گسترش یافته و به یکی از غول‌های حال حاضر سینمای جهان تبدیل شده که هر بازیگر تازه‌کار یا مشهوری علاقه دارد تا جایگاهی در این دو رقیب دیرینه را کسب نماید. یکی از ستاره‌های بزرگ سینما که در کمال تعجب هنوز به چنین جایگاهی دست نیافته است، کسی نیز جز کیانور ریوز (Keanu Reeves) که شایعات مختلفی حول محور او و همکاری‌اش با مارول در حال گسترش می‌باشد.

او که به تازگی به مصاحبه با جیمی کیمل (Jimmy Kimmel) پرداخته، درباره کمیک Brzrkr صحبت کرده و از علاقه برای ایفای نقش یکی از ابرقهرمانان مارول صحبت کرده است. کیانو ریوز در پاسخ به این سوال که علاقه دارد تا نقش کدام یک از شخصیت‌های مارول را برای 10 سال آینده ایفا نماید؛ پاسخ داده:

به شخصیت گوست رایدر علاقه بسیار زیادی دارم و حاضر هستم تا 10 سال آینده را وقف ایفای چنین نقشی نمایم. استودیو مارول روند بسیار شگفت‌انگیزی را در پیش گرفته و این که آن‌ها چه برنامه‌ای برای آینده خواهند داشت، باعث هیجان من می‌شود. باعث افتخار من خواهد بود اگر که بتوانم جزوی از برنامه‌های آن‌ها باشم.

تبلیغات

کوین فایگی (Kevin Feige) که ریاست دنیای سینمایی مارول را بر عهده دارد، بارها اعلام نموده که از همکاری با کیانور ریوز استقبال می‌کند. قطعاً تماشای این بازیگر 58 ساله در حالی که کتی چرمی بر تن کرده و سوار موتور نمادین شخصیت گوست رایدر باشد، اتفاقی است که می‌تواند MCU را بیش از پیش در نزد هوادارانش محبوب نماید.

این که پشت پرده چه اتفاقی در حال وقوع می‌باشد و چه صحبت‌هایی بین کیانو ریوز و تهیه‌کنندگان مارول رخ داده است، مسئله‌ای خواهد بود که تنها زمان می‌تواند آن را روشن نماید.

منبع: کولایدر

DARKSIRENmohsen62Godfather4224PaprikaMasterPorfosor🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷امین🇮🇷Hulk🇮🇷mahdi12345علیCapitanTUPACهادی صفاییOld blacksmith

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا