هاست پرسرعت
بازی

هرمن هالست: انجین سری Horizon توسط چندین تیم پلی استیشن استفاده می‌شود

هرمن هالست: انجین سری Horizon توسط چندین تیم پلی استیشن استفاده می‌شود

موتور بازی‌سازی Horizon Zero Dawn ،Horizon Forbidden West و Death Stranding ظاهراً در توسعۀ بازی‌های دیگر استودیوهای پلی استیشن نیز به کار می‌رود.

هرمن هالست (Hermen Hulst)، رئیس استودیوهای پلی استیشن، فاش کرده است که چندین توسعه‌دهنده از استودیوهای پلی استیشن موتور دسیما (Decima Engine) از گوریلا گیمز (Guerrilla Games) را در ساخت بازی‌های خود به کار می‌برند.

آقای هالست به‌تازگی دربارۀ به‌اشتراک‌گذاری فناوری‌های تیم‌های زیر پرچم استودیوهای پلی استیشن صحبت کرده است.

تبلیغات

در استودیوهای پلی استیشن شاهد به‌اشتراک‌گذاری تکنولوژی هستیم؛ به عنوان مثال، در حال حاضر چندین تیم ما از موتور دسیمای گوریلا گیمز استفاده می‌کنند. همچنین اهمیت زیادی برای پیشرفت تکنولوژی خود قائل هستیم و ایده‌ها را با استودیوهای مختلف در میان می‌گذاریم.

از موتور دسیما برای ساخت Horizon Zero Dawn و دنبالۀ آن، یعنی Horizon Forbidden West، استفاده شده بود. همچنین، کوجیما پروداکشنز نیز آن را برای توسعۀ Death Stranding به کار برد و با توجه به شایعات اخیر حول وجود دنباله‌ای برای این بازی، ممکن است در دنبالۀ بازی مذکور نیز از این موتور استفاده شود.

Horizon Forbidden West امسال برای پلی استیشن 5 منتشر شد و با کیفیت بصری و گیم‌پلی عالی خود مورد تحسین همگان واقع شد. علاوه بر آن، بسیار محتمل است که نسخۀ واقعیت مجازی این فرنچایز، Horizon Call of the Mountain، نیز از موتور دسیما استفاده کند.

Amir RingoAghaMojtabaNimaگیمری عادیهادی صفاییO2Mr.BadGuyMasterامیرmahdi12345ژنرال اردکM.KhA,shMohsenj74💙JIM RAYAN💙Ellie TerminatorMax22StarfireEzio Auditore da Firenze

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا