هاست پرسرعت
بازی

هر آنچه از فصل نهم Call of Duty Mobile می‌دانیم

هر آنچه از فصل نهم Call of Duty Mobile می‌دانیم

فصل نهم بازی محبوب Call of Duty Mobile در آستانۀ انتشار قرار دارد. در این مقاله، به کلیه اطلاعات رسمی منتشر شده راجع به جدیدترین فصل از این بازی خواهیم پرداخت‌.

فصل هشتم Call of Duty Mobile که به نام Train to Nowhere عرضه شد، دارای محتوای جذاب و سرگرم‌کننده بسیاری است؛ از سلاح‌های جدیدی مانند ZRG 20mm که برای نخستین بار در بازی Black Ops Cold War شاهد حضور آن بودیم گرفته تا نقشه‌های تازه. در چنین شرایطی، بازیکنان از هم اکنون منتظر آن هستند که از محتویات فصل بعدی رونمایی شود.

تاریخ عرضه فصل نهم Call of Duty Mobile

با توجه به مکانی که در آن زندگی می‌کنید، ممکن است در تاریخ ۱۲ یا ۱۳ اکتبر (۲۰ یا ۲۱ مهر) به جدیدترین فصل از Call of Duty Mobile دسترسی پیدا کنید. این به‌روزرسانی، مدت کوتاهی پس از اتمام بازۀ فصل هشتم در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد. بدین ترتیب، فصل نهم Call of Duty Mobile که Zombies Are Back نام دارد، برای 5 هفتۀ کامل در اختیار بازیکنان قرار خواهد داشت و مخاطبین می‌توانند به محتویات جدید و اختصاصی آن دسترسی داشته باشند. پس از این‌که در فصل هشتم، شاهد اضافه شدن اسلحه ZRG 20mm به Call of Duty Mobile بودیم، سازندگان تصمیم گرفته‌‌اند تا یکی دیگر از سلاح‌های Black Ops Cold War را به بازی اضافه کنند. به دنبال اضافه شدن این سلاح به نسخه چینی Call of Duty Mobile برای نخستین بار، حالا شاهد تایید حضور Krig 6 Assault Rifle به Call of Duty Mobile هستیم.
همچنین، بازیکنان به لباس Legendary جدیدی به نام Ice Drake نیز دسترسی پیدا خواهند کرد. این پوسته که برای نخستین بار در فصل دوم Warzone و Black Ops Cold War معرفی شد، با اسلحه Krig 6 فعال می‌شود.

بازگشت حالت زامبی کلاسیک در فصل نهم Call of Duty Mobile

در تاریخ ۱۸ سپتامبر، کانال یوتیوب Call of Duty Mobile ویدیویی به نام Horde Incoming را به اشتراک گذاشت. در این ویدیو، شاهد بازگشت زامبی‌ها بودیم. در بخش توضیحات ویدیوی مذکور چنین آمده است: «حالت زامبی کلاسیک، به Call of Duty Mobile بازخواهد گشت».
این حالت، از سال ۲۰۱۹ تا به امروز چندین بار مهمان Call of Duty Mobile بوده است؛ حال به نظر می‌رسد که با انتشار فصل نهم، یک بار دیگر شاهد زامبی‌ها خواهیم بود تا حس و حال هالووین به بهترین شکل ممکن انتقال یابد. به خاطر داشته باشید که شما باید در نقشه Shi No Numa به مقابله با زامبی‌ها بپردازید. از سوی دیگر، در فصل نهم Call of Duty Mobile، شاهد حضور قابلیت‌هایی از قبیل Super Attack در حالت Undead نیز خواهیم بود؛ در این حالت، در ابتدای بازی یکی از بازیکنان برای حضور در تیم زامبی‌ها انتخاب می‌شود؛ بقیۀ بازیکنان باید تلاش کنند تا علاوه بر زامبی‌ها، این بازیکن را نیز از پا در بیاورند.

هر آنچه از فصل نهم Call of Duty Mobile می‌دانیم

بازگشت نقشه Hacienda

علاوه بر بازگشت حالت زامبی کلاسیک، توسعه‌دهندگان Call of Duty Mobile اعلام کرده‌اند که نقشه Hacienda با آن تم مخوف و هالووینی خود نیز به فصل نهم اضافه خواهد شد. بازیکنان در سرتاسر این نقشه با تارهای عنکبوت، کله‌های کدو و کشتی‌های روح‌زده مواجه خواهند شد‌.

تبلیغات

بتل پس

انتشار فصل جدید Call of Duty Mobile، به این معنا است که یک بتل پس (Battle Pass) جدید نیز در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت. این بتل پس دارای دو نسخه‌ی رایگان و پرمیوم خواهد بود.

در ادامه تعدادی از پاداش‌های رایگان را می‌توانید مشاهده نمایید:

 • C4 Explosive
 • Krig 6 Assault Rifle
 • Camos
 • Weapon Blueprints
 • Misty Seas Calling Card

در صورتی که حالت پرمیوم را خریداری کنید، به پاداش‌های زیر نیز دسترسی پیدا خواهید نمود:

 • پوسته‌‌ی Kui Ji – Sapporo Stealth Operator
 • پوسته‌‌ی Domino – Carbon Smoke Operator
 • پوسته‌‌ی Zero – Dark Sails Operator
 • پوسته‌ی Merc 5 – Sea Monster Operator
 • ICR-1 Weapon Blueprint
 • SKS Weapon Blueprint
 • GKS Weapon Blueprint
 • Chopper Weapon Blueprint
 • Krig 6 Weapon Blueprint

در صورت ارائه هر گونه به‌روزرسانی رسمی راجع به فهرست پاداش‌های فصل نهم Call of Duty Mobile، در سریع‌ترین فرصت ممکن، آن را با شما شریک خواهیم نمود.

armanDr.Pyro

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا