بازی

هر آنچه که دربارۀ فصل هفتم Call of Duty Mobile می‌دانیم

هر آنچه که دربارۀ فصل هفتم Call of Duty Mobile می‌دانیم

طرفداران Call of Duty Mobile بی‌صبرانه منتظر فصل هفتم این بازی، تحت عنوان New Vision City هستند. در ادامه به بررسی اطلاعات منتشر شده از آن خواهیم پرداخت.

فصل ششم بازی، با نام To the Skies، محتویات فراوانی از جمله نقشه‌ی Favela از Modern Warfare 2 و تسلیحات تازه‌ای مثل KSP 45 از بازی Cold War را برای پلیرها به ارمغان آورد. اکنون، بازیکنان به دنبال برنامه‌های بعدی توسعه‌دهندگان برای فصل آینده هستند و در این مطلب هرچه درباره‌ی فصل هفتم از جمله تاریخ انتشار آن می‌دانیم را بررسی خواهیم کرد.

تاریخ عرضه‌ی فصل هفتم

Call of Duty Mobile
Call of Duty Mobile Season 7: New Vision City در تاریخ 12 مرداد انتشار خواهد یافت

سازندگان Call of Duty Mobile تأیید کردند که آپدیت فصل هفتم بازی، تحت عنوان New Vision City، در تاریخ 12 مرداد 1401 (3 اوت 2022)، انتشار خواهد یافت و در همین زمان بتل پس فصل 6 منقضی خواهد شد.

همراه با فرا رسیدن فصل هفتم، بازی‌بازان به محتویات تازه‌ی فراوانی از جمله یک کراس‌اُور با مجموعه‌ی محبوب Ghost in the Shell و بتل پس کاملاً جدید برای به دست آوردن آیتم‌های تازه، دسترسی خواهند یافت.

تغییرات بخش Battle Royale

Call of Duty Mobile
فصل آینده‌ی Call of Duty Mobile شامل مکانی جدید به نام New Vision City، الهام گرفته از Ghost in the Shell: SAC_2045 خواهد شد

فصل هفتم بازی Call of Duty Mobile شامل مکان تازه‌ای به نام New Vision City خواهد شد که از شهر آینده‌گرایانه مجموعه‌ی تلویزیونی نتفلیکس (Netflix)، یعنی Ghost in the Shell: SAC_2045، الهام می‌گیرد.

این ناحیۀ جدید در نزدیکی Nuketown قرار دارد و فضایی شبانه‌ با نورهای نئون، مسیرهای بهم متصل، به همراه بخش مرکزی که در آن می‌توانید با دیگر بازی‌بازان به مبارزه بپردازید خواهد داشت. مکانیزم‌های جدیدی نیز در New Vision City قرار خواهند گرفت.

در فصل بعدی، به جای بازیابی پلاک هم‌تیمی‌های خود، شما می‌توانید با جمع‌آوری اشباح آن‌ها در مکانی که کشته شده‌اند، آن‌ها را احیا کنید. همچنین ربات‌های هوشمند و سگ‌های مکانیکی نیز وجود دارند که می‌توانید به مبارزه با آن‌ها بپردازید.

تبلیغات

سایبرافزارهای تقویت‌کننده (Cyberware Enhancements)

Call of Duty Mobile
در فصل آینده، سایبرافزارها تنوع تازه‌ای به گیم‌پلی بتل رویال Call of Duty Mobile بازی خواهند داد

از طریق شکست دادن ربات‌های هوشمند و سگ‌های مکانیکی در حالت بتل رویال، می‌توانید قطعات مکانیکی را جمع‌آوری کرده و زمانی که از Redeem Facility دیدن کردید، آن‌ها را با سایبرافزارهای تقویت‌کننده (Cyberware Enhancement)، مبادله کنید. شما امکان نصب چهار تقویت‌کننده متفاوت را دارید.

این چهار Cyberware Enhancement مذکور در ادامه آورده شده‌اند:

  • Cyberbrain Drone: به شما اجازۀ اتصال به یک ترمینال خارجی جهت هدایت یک میکروپهپاد را می‌دهد که برای اسکن و هک کردن دشمنان به کار می‌رود
  • Ocular System: دشمنانِ نزدیک شما را آشکار می‌کند و وضعیت آماری آن‌ها را نمایش می‌دهد
  • Cyberbody Limbs: قدرت فیزیکی بهبودیافته و یک دست راست تغییریافته برای حمله از بالا به صورت تن‌به‌تن را به ارمغان می‌آورد
  • Neuro Systems: دقت و هدف‌گیری شما را بهینه می‌سازد

رویداد Togusa’s Survey

Call of Duty Mobile
با رویداد جدید Togusa’s Survey، مجموعه‌ای از مأموریت‌های تازه به Call of Duty Mobile خواهند آمد

در فصل هفتم بازی CoD Mobile شاهد رویداد جدید الهام‌گرفته از Ghost in the Shell: SAC_2045، با نام Togusa’s Survey خواهیم بود که مأموریت‌هایی مثل برقراری مجدد ارتباطات از دست رفته؛ یاری رساندن به متحدان و یافتن فرا انسان‌ها (Post-Humans) را بر عهده شما خواهد گذاشت.

شما می‌توانید با انجام مسابقات چندنفره و بتل رویال، در این رویداد پیشرفت کنید. همچنین نشانه‌های زردی وجود دارند که مأموریت‌های بتل رویال را فعال می‌کنند و با بررسی گزارش فرا انسان‌ها (Post-Human Report)، می‌توانید به مشاهدۀ پیشرفت خود در رویداد یاد شده بپردازید.

بتل پس جدید

در فصل هفتم یک بتل پس جدید پر از محتویات تازه‌ای که می‌توان آزاد کرد در دسترس قرار خواهد گرفت؛ محتویاتی از قبیل اسکین‌های اپراتور (Operator Skins) کاملاً جدید، یک سلاح تازه، قابلیت‌های جدید برای اپراتور، Weapon Blueprints، نشان‌های معرف (Calling Card)، چارم‌ها (Charms) و COD Points.

اگر مایل به خریداری بتل پس پریمیوم هستید، در این صورت به تمام محتویات فصل هفتم از جمله اسکین‌های اپراتور Ghost in the Shell: SAC_2045 مثل Motoko، همچنین Weapon Blueprintهای Kilo 141، Arctic .50، Shorty و Switchblade X9 دسترسی خواهید یافت.


این تمام اطلاعاتی بود که تا به این لحظه از Call of Duty Mobile Season 7: New Vision City منتشر شده‌ است. در صورت انتشار اخبار بیشتر شما را در جریان خواهیم گذاشت.

meysambDr.Pyro

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا